PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10684}

Dziadek do orzechów

The Nutcracker Prince
7,3 1 864
oceny
7,3 10 1 1864
Dziadek do orzechów
powrót do forum filmu Dziadek do orzechów

Ma ktos na to namiary?

ocenił(a) film na 10

Pamietam te bajke z dziecinstwa i uwielbialam ja ogladac, niekoniecznie tylko w swieta :) Jesli ktos wie gdzie na necie mozna to obejrzec/sciagnac, blagam, niech da namiar!

ocenił(a) film na 10
Usagi_V

Ha, wystarczylo wlaczyc YouTube :) http://www.youtube.com/watch?v=JhGuD2ni6cA&feature=PlayList&p=3DE0ECBE95AB91C1&i ndex=0 Brakuje tylko Part 1 :)

ocenił(a) film na 9
Usagi_V

http://www.youtube.com/watch?v=thrdX2yuVt0&feature=related
tu jest part 1
szkoda tylko ze bez polskich napisów

ocenił(a) film na 10
elokues

Również oglądałem to w dzieciństwie na vhsie. Świetna bajka, jedna z najlepszych jakie widziałem. Polecam poszukać na necie, ja znalazłem tu:
http://www.filestube.com/5ac15422a669455d03e9,g/The-Nutcracker-Prince-Anime-1990 -DVDrip-Tchaikovsky-music-beautiful-by-Romesco.html
Po angielsku, ale sprawdzone, dobra jakość. Próbowałem znaleźć z lektorem albo napisy ale nigdzie nie uświadczyłem. Jeżeli ktoś znajdziie niech da cyna.

użytkownik usunięty
mercg

Cóż, ja również bardzo chcę obejrzeć tą animację, jednak nie znalazłem polskich napisów. Jedyne jakie udało mi się znaleźć to włoskie i hiszpańskie. Jeżeli będę miał chwilkę czasu spróbuję przetłumaczyć z hiszpańskiego na polski - niestety nie mogę niczego obiecywać - dlatego musicie raczej dłuuugoo poczekać, aż wreszcie je skończę, albo obejrzeć na YT po "ingliszu".

ocenił(a) film na 10

pz220, wiem, że minął już rok odkąd napisałeś, że planujesz zrobić polskie napisy do tej bajki i w ciągu tego roku miałeś prawo zapomnieć, że w ogóle coś takiego napisałeś, ale spytać nie zaszkodzi, więc spytam, czy są jakieś szanse, że zrobisz te napisy? Albo może już je zrobiłeś, czy nadal robisz? Chciałabym to wiedzieć, bo to też jest moja ukochana bajka z dzieciństwa, niedawno znalazłam ją w necie, niestety jak wiadomo, bez napisów, gdyby chociaż angielskie były, to już byłoby ok, ale niestety nawet tych nie ma. Mówisz, że znalazłeś hiszpańskie i włoskie, a ja kurcze trafiłam na jakieś chorwackie i serbskie. A polskich i angielskich jak na złość nigdzie nie ma.
Także jeśli znajdziesz czas, to proszę, spróbuj zrobić te napisy. Będę ci bardzo wdzięczna :-)

jemima668

hej, też poszukuję tej bajki, to jedno z moich najpiękniejszych wspomnień z dzieciństwa :) bardzo żałuję, że nigdzie nie ma Dziadka z lektorem polskim - takim, jakiego miałam na VHSie, chętnie przypomniałabym sobie kwestie, które kilkanaście lat temu znałam na pamięć...

ocenił(a) film na 10
Cudzoziemka87

Ja tę bajkę pamiętam raczej z telewizji, dosyć często leciała na święta, kiedy byłam mała xD. Uwielbiałam ją, pamiętam, że to dzięki niej pierwszy raz zetknęłam się z tą opowieścią o dziadku do orzechów. Potem zaczęłam oglądać inne wersje tej bajki, ale jakoś żadna inna nie przypadła mi tak do gustu jak ta xD. Jakiś czas temu sama próbowałam zrobić napisy do wersji, którą posiadam, ale nie znam aż tak dobrze angielskiego (ze słuchu), do tego tłumaczyłam z jakichś tam chorwackich, czy serbskich napisów, sama nie wiem, co to za język był o_O. W każdym razie tłumaczyłam je sobie w google tłumaczu, potem wsłuchiwałam się w to co mówili w bajce i jakoś tam coś próbowałam z tego posklejać. Ale nadal brakuje mi paru dialogów. Za chiny nie wiem, co też tam oni gadają, ech.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones