PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=309948}

Dwunastu

12
7,5 5 198
ocen
7,5 10 1 5198
Dwunastu
powrót do forum filmu Dwunastu

uważam że kinematografia rosyjska jest obecnie na bardzo wysokim poziomie i powiniśmy czerpać z niej pewne wzorce.W ostatnim czasie po obejrzeniu Aleksandry Sokurowa,12 Michałkowa,Oligarchy Łungina oraz Rusałki Melikan aż westchnąłem jakie świetne kino którego nad Wisłą nie zaznasz.A przecież życzyłbym sobie żeby byo inaczej.Odwagi kochani polscy reżyserzy-tematy leżą na ulicy.Ale wiem-pieniądze jak zawsze te cholerne pieniądze...

artur_860

Dlaczego nie miano by robic filmow takich jakie powstaja obecnie w Czechach?
Owszem, rosyjskie kino przestalo juz razic propaganda i ideologia minionej epoki ale daleko mu caly czas do swiezosci i niebanalnej lekkosci kina czeskiego o polskim juz nie wspominajac

ocenił(a) film na 7
yareck_5

A ja wolałbym aby Twórcy polscy zapatrzyli się na hiszpańskie kino.Wracając zaś do ,,12" to film dobry a byłby bardzo dobry gdyby ze dwa, no trzy razy nie siadło napięcie i ta ,,ptica" -coś za dużo symboliki
7/10

esforty

Oj tak. Hiszpanie kręcą ostatnimi czasy świetne horrory. [Rec], Sierociniec, Labirynt Fauna, nawet Hypnos. W Polsce brakuje mi trochę takiego ambitnego horroru...

amazonkapl

A mi horroru w ogóle...










Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones