PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123615}

Domek nad jeziorem

Cabin by the Lake
5,6 307
ocen
5,6 10 1 307
Domek nad jeziorem
powrót do forum filmu Domek nad jeziorem

Rewelacyjny film!

ocenił(a) film na 10

Fantastyczny film! Nic dodać, nic ująć. Już dawno nie oglądałam tak wspaniałego filmu, bo ciągle nie miałam czasu. Od razu odprężyłam się i zrelaksowałam po tym filmie:-)A tym którym się nie podoba "Cabin by the Lake" no cóż powiem tak: o gustach się nie dyskutuje... Każdy w miarę inteligentny człowiek powinien o tym jak najbardziej wiedzieć...Jednemu się podoba to, drugiemu tamto, a trzeciemu jeszcze co innego...
Dobra nie będę się rozpisywać na ten temat-myślę, że każdy wie w czym rzecz.
Mam nadzieję, że w TV będzie jeszcze powtórka tego filmu, to sobie z przyjemnością obejrzę:-) Aktorzy rewelacyjnie wczuli się w rolę. Wszystko było takie wzruszające i jednocześnie obleciał mnie dreszcz emocji.No co tu dużo pisać: REWELACJA! SUPER! Goodby!

ocenił(a) film na 5
superkate

hej mi tez sie podobał :)) obejrzyj 2 część powrot do domku nad jeziorem :) moim zdaniem fajniejsze.. i nawet troche momentami smieszne :P:)) pozdrawiam :)))

użytkownik usunięty
Kasskaa111

Oba filmy były wzruszająco śmieszne.
Z tym tylko, że do Domku nad jeziorem, mam sentyment, bo to był pierwszy horror, po którym zaczęłam lubić te beznadziejne polsatowskie horrory ( kiedyś puszczane). Są to filmy, na których można się pośmiać więcej niż na niektórych komediach.

ocenił(a) film na 3
superkate

ja nawet swoim ulubionym filmom rzadko daję 10. A Ty każdemu obejrzanemu, nie wypowiadaj się na forach bo marnujesz czas innych....
chociaż patrząc na daty to możesz być robotem.

ocenił(a) film na 3
conneryfan

obejrzałem, film jest bardzo kiepski. Ani zabawny, ani straszny. Potencjał był Ale w ogóle go nie wykorzystano. Dno (jeziora) i tyle:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones