PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680295}

The Terror Live

Deu tae-ro ra-i-beu
6,7 607
ocen
6,7 10 1 607
Deu tae ro ra i beu
powrót do forum filmu Deu tae-ro ra-i-beu

Film porządnie zrobiony. Koniec zaskakuje, ale... Ja osobiście nie wysadziłbym budynku na
koniec. Rozumiem głównego bohatera, który stracił wszystko. Kobietę, pracę, dobre imię i do
tego miał zostać jeszcze kozłem ofiarnym. Rozumiem jego złość. Tylko, że odpalając ładunki
zabił wielu niewinnych ludzi. Począwszy od policjantów, którzy byli już prawie przy nim a
skończywszy na ofiarach na ulicy. A i może w budynku byli jeszcze uwięzieni ludzi, którzy nie
zdążyli uciec. Chwilę wcześniej chce ratować zamachowca, zwykłego chłopaka który stracił ojca,
a za moment zabija wielu szarych ludzi. Wszystkie grube ryby spokojnie sobie siedzą i są
bezpieczne. Jego szef dostał co chciał, politycy obronili swoje stanowiska, tylko prostemu ludowi
zawalił się budynek na głowę. Jedyne co zyskał przed śmiercią główny bohater to egoistyczną
dziecinną radość, że udało mu się zniszczyć coś dużego. Ja nic już nie mam, to inni też będą
cierpieć. Nie ważne czy słusznie.

ocenił(a) film na 6
wenght

Zgadzam się. Podsumowując ostatnie 20 minut zepsuło całkiem dobry film. Akcja z wiszącym zamachowcem była typowo amerykańska, przez co zawiodłem się na Koreańczykach :(

wenght

Niby tak ale ...
Przed podjęciem decyzji przez naszego bohatera padają znaczące słowa w audycji telewizyjnej jakoby władza znów poradziła sobie z terroryzmem podkreślając jacy to są nieugięci ("nie będziemy się zniżać do poziomu gdzie trzeba powiedzieć przepraszam" - a to było jedyne żądanie terrorysty). Wysadzając budynek bohater rzeczywiście naraził i zapewne pozbawił życia wielu szaraków ale jednocześnie pokazał, że ta duma i nieugiętość rządzących wcale nie przyniosła zwycięstwa - nie tym razem -_-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones