PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763302}

The King

Deo king
6,6 223
oceny
6,6 10 1 223

Deo king
powrót do forum filmu Deo king

Młody prokurator podejmuje życiową decyzję umorzenia sprawy gwałtu, dzięki czemu trafia na szczyty władzy opanowane przez korupcję i polityczne intrygi. Bezwzględność jest tutaj pierwszym przykazaniem, a zdrada to jedyne kwestią czasu.

ocenił(a) film na 6

Jak zwykle zwięźle, na temat i z sensem ;-) Film oglądało się dobrze, nie było szczególnie drażniących momentów, polecam.

użytkownik usunięty
jjarek_filmweb

Ważne że człowiek się nie meczy jak ogląda :).

Tak szczerze mówiąc ostatni fajny film akcji jaki sobie chwalę to Wojna o planetę małp. Byłam zaskoczona ile z tego tematu jeszcze wyciągnięto.

ocenił(a) film na 6

Faktycznie dobrze zrobiony, wygląda na to że póki co scenarzyści mają dość świeże pomysły, ciąg dalszy raczej nastąpi...

użytkownik usunięty
jjarek_filmweb

Nie oglądałam wcześniejszych filmów z tej serii( z wyjątkiem pierwotnej Planety Małp), więc chyba teraz przysiądę nad tym.
Jak będziesz miał możliwość to zerknij na V.I.P - udana koreańska sensacja, chociaż nieco brutalna.

ocenił(a) film na 6

Jeśli Ty coś polecasz, to biorę w ciemno ;-)

użytkownik usunięty
jjarek_filmweb

dobra dobra, nie ściemniaj tutaj :)...

ocenił(a) film na 6

Trochę ściemniam, ale nie do końca, bo filmy które polecasz przeważnie były w moim guście, choć ja jestem prostym oglądaczem, a u Ciebie widać autentyczne zainteresowanie Koreą i wszystkim co się z nią wiąże. Taka mała różnica... :)

użytkownik usunięty
jjarek_filmweb

Ja też jestem prostą "oglądaczką", tyle tylko że produkcje koreańskie podchodzą mi bardziej jak np Bollywood, Hollywood, etc - więc siła rzeczy oglądam je częściej i może stąd takie wrażenie.

Teraz np odkrywam kino polskie okresu PRL - właśnie oglądam Czterdziestolatka i Szaleństwo Majki Skowron(nawet sięgnęłam po książkę jako przykład literatury młodzieżowej socrealizmu) i w mojej ocenie softpower Polski tamtego okresu (60/80) był znacząco wyższy jak teraz, porównywalny z tym Koreańskim sprzed 15 lat.

ocenił(a) film na 6

Noo, do kina PRL-u sięgasz jak do historii, a ja je po prostu znam... Z dzieciństwa... ;-) Taka kolej rzeczy... Ale fajnie jest odkrywać filmy o których wcześniej miało się mgliste pojęcie, ja tak miałem gdy jako dorosły człowiek zacząłem korzystać z internetu, i rozpocząłem nadrabianie zaległości. Zabrałem się do tego gatunkami, korzystając z rankingu Filmwebu oraz Stopklatki. Western, wojenne, historyczne itp. Dzięki temu np łatwo jest oglądając bieżącą produkcję wyłapać remake, albo filmy będące zlepkiem cytatów i pomysłów z klasyki. Mój sposób zajmuje kilka lat, ale czy komuś tu się śpieszy...?

użytkownik usunięty
jjarek_filmweb

Każda metoda dobra, jeśli jest skuteczna - tym bardziej jeśli czas niepognania :)

(aczkolwiek ja nie ufam ocenom FW, bo raczej wprowadzają dezinformację, jak pomagają)

ocenił(a) film na 6

Masz rację, ale w bazie filmów oceny interesowały mnie mniej, traktowałem je jako ściągawkę tytułów oraz opisów. Trzymaj się, do następnego filmu ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones