PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760429}
7,6 175 679
ocen
7,6 10 1 175679
6,1 28
ocen krytyków
Deadpool 2
powrót do forum filmu Deadpool 2

W przypadku tego filmu mamy do czynienia z wielką sztuką filmową, która dorównuje swoim mistrzostwem takim filmom jak Szpajerman Homekoming Ajron Man 3 czy Pitbull: Niebezpieczne kobiety xd Film ten posiada niesamowite żarty które śmieszna tygodniami po seansie, bardzo dobrą i wciągającą historie oraz mistrzowsko napisany, ocierający się o perfekcje scenariusz. Posiada również genialnych drugoplanowych bohaterów, gdzie króluje otyły chłopak które bardzo śmieszy szczególnie jak się wkurzy xd Na dodatek niezwykle wyrazisty twardziel Cable xd

ocenił(a) film na 7
Wlodi90

Ale ty wiesz, że ten film to taka satyra filmów o superbohaterach i to wszystko jest takie specjalnie? DOSŁOWNIE wszystko.

ocenił(a) film na 3
Rorand

Ło myślałem że w tej części to jest już na poważnie, bo wyglądało mi to na film dramatyczny xd Przy poprzedniej czyści tylko myślałem że jest to satyra, bo były udane żarty i dobra i nie nudząca historia xd
PS: Ale w sumie masz racje skoro to ma być satyra na filmy superbohaterskie marvela ostatnich 3 lat (wyjąwszy Logana, Deadpoola 1 i może Doctora Strange) to satyra świetnie oddająca poziom tamtych filmów xd

ocenił(a) film na 10
Wlodi90

Nie czytasz komiksów prawda?

ocenił(a) film na 10
Wlodi90

Jesteś chory?

ocenił(a) film na 3
Himiteshu

Ło Widzę tu zdolnego lekarza xd Trochę mnie alergia męczy xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones