PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760429}
7,6 175 653
oceny
7,6 10 1 175653
6,1 27
ocen krytyków
Deadpool 2
powrót do forum filmu Deadpool 2
ocenił(a) film na 10
matbla2000

Świetne argumenty

Himiteshu

Ale to nie jest argument, tym bardziej argumenty, tylko ocena filmu korzystając z metaforycznego aesthetic predicate (nie mam pojęcia jak się to tłumaczy na polski). Po to jest forum, żebym mógł tego rodzaju wypowiedzi dokonać: na gruncie aesthetic taste, nie można zresztą zdobyć się na konceptualne podparcie swojego odczucia, przecież nie jestem w stanie wykazać dlaczego żart o wsadzaniu sobie kogoś jako kolczyk w chu*ja jest w złym smaku, inaczej niż poprzez asercję. Humor, w odróżnieniu od części pierwszej był bardzo słaby. Zresztą, postmodernistyczne kino tego pokroju też jest poniżej moich wymagań od sztuki, czy nawet rozrywki. Dialogiczna struktura, zastąpienie treści formą, wszystkie te proste zabiegi, ich mnogość i jednoczesna pustka...Ale Ty nie masz pojęcia o czym mówię, prawda?

ocenił(a) film na 10
matbla2000

Nie, pewnie nie...

matbla2000

Po "jedynce" jestem w stanie uwierzyć Ci od razu. Nie wiem co w tym filmie jest fascynującego. Fabuła banalna, teksty prostackie, może dla 13 latków jest OK, ale dla dorosłych to jakaś żenada. Dlatego na dójkę się nawet nie wybieram

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones