PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1498}

Cztery wesela i pogrzeb

Four Weddings and a Funeral
6,9 99 tys. ocen
6,9 10 1 98737
7,3 26 krytyków
Cztery wesela i pogrzeb
powrót do forum filmu Cztery wesela i pogrzeb

Bo i w końcu o co? o komedie romantyczną?!? Oczywiście, że według standardów scenariusz jest genialny nie powiem, sam pomysł również, ale całośc jakoś się rozmywa. Nie rozumiem, czemu cytuje się ten film w dziale kultowych, no ale cóż, można i tak. Brakowało mi w tym wszystkich jakiegoś smaczku, ale co dokładnie nie wiem. Może się przeliczyłem, tyle słysząc o tym filmie. Może dlatego, że wcześniej widziałem "To właśnie miłość" na którym i się wzruszyłem i się dobrze bawiłem i który nadal jest dla mnie przykładem świetnej komedii romantycznej, bo ten gatunek rzadko wychodzi świetnie. Podobnie jest z tym filmem, niby wyszedł, niby świetny, ale jednak to nie to, mogło być lepiej. ( i ten wkurzający Hugh Grant, czy on musi grać wszędzie?!?;p). (a co tam napisze to, będę wulgarny, co się bede wstydził swojej opoini:p) A więc: Kino dla mniej wyrozumiałych widzów.

ocenił(a) film na 2
mariouszek

Nie lubię tego filmu, ale coś Ci nie wyszło ;);)

"Kino dla mniej wyrozumiałych widzów. " - tzn. dla tych niewyrozumiałych? (czyli wymagających :) )

mariouszek

No cóż, ja za to nie mogę zrozumieć, dlaczego za takie arcydzieło uważa się wspomnianą przez ciebię "To właśnie miłość", która dawką słodyczy, pozytywnych prostych morałów, lukru, szczęścia, miłości i happy endów niemalże stanęła mi w gardle.

Sto razy wole stare, ale jare, mniej cukierkowe, a raczej słodko-gorzkie "4 wesela".