PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=822550}
5,6 13 080
ocen
5,6 10 1 13080
3,1 18
ocen krytyków
Czarny Mercedes
powrót do forum filmu Czarny Mercedes

Film jest niesamowicie wciągający- dosłownie nie można oderwać oczu od ekranu ani na moment, by nie przegapić jakiegoś smaczku, czy to fabularnego, czy też ze świata dekoracji i anturażu. Już pierwsze momenty zapowiadają, że nudzić się z pewnością nie będziemy. Na film poszłam z mieszanymi uczuciami- na filmwebie miał wtedy znacznie niższą opinię, a seans zaczynał się ok 22. Ale dałam mu szansę choć wiedziałam, że w pracy nazajutrz będę jak zombie. Było warto - to jest dopiero kino!

ocenił(a) film na 3

Ile pieniążków dostaje się za taki komentarz? Mam nadzieję, że jest to rozsądna stawka za takie bzdury co tu wypisujesz.

użytkownik usunięty
Adam1Kluska

Adamie, być może nie jestem największym znawcą kina - z pewnością nie jestem, ale mnie autentycznie ten film się podobał. Pewnie nie zasługuje na Oskara, napisałam tak entuzjastycznie... Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 4

Tak, smaczkiem są współczesne elementy dekoracji na ulicach i kiepski scenariusz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones