PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=822550}
5,6 13 089
ocen
5,6 10 1 13089
3,1 18
ocen krytyków
Czarny Mercedes
powrót do forum filmu Czarny Mercedes

Gdy za film, którego tłem ma być okres okupacji. Głupoty i bzdury mieszają się tutaj z kompletnymi idiotyzmani. Zrozumiałbym gdyby taki gniot nakręcono w USA. W skrócie: ignoranci mogą piąć peany nad tym czymś. Każdy kto choć trochę zna realia tamtego czasu może ten film określić tylko jednym słowem. Słowem, które nie nadaje się do publikacji. To wszystko co o tym gniocie chciałem napisać. Na więcej nie zasługuje.

ocenił(a) film na 1
Mariusz_Nieb

Dziwne, że zaraz po opublikowaniu zniknął cały, istotny fragment pierwszego zdania. Dopiszę. Taki jest efekt gdy za film, którego tłem ma być okres okupacji bierze się dyletant. Nie wiem czy książka jest równie tragiczna jak film (nie zmuszę się by sprawdzić) to jedno jest pewne: zmarnowano spory zagajnik na papier potrzebny do wydrukowania tego czegoś.

ocenił(a) film na 1
Mariusz_Nieb

100% racji. Po opisie byłem nastawiony na ciekawy kryminał w czasach II WS - więc suoer! No ale im dalej w las....poziom kretynizmu w tym filmie osiągnął nie tyle dno co je po prostu przebił. Jak ktoś wcześniej pisal - każdy robi sobie co chce bez właściwie żadnych konsekwencji. Wyjątkowe zbiegi okoliczności A o dialogoach nie wspominając. Ni to polski ni niemiecki. Pomieszane wszystko. No k...aż zły jestem że straciłem 2 h życia na to gowno. Jak można robić takie filmy?!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones