PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=822550}
5,6 13 080
ocen
5,6 10 1 13080
3,1 18
ocen krytyków
Czarny Mercedes
powrót do forum filmu Czarny Mercedes

jest scena kiedy Linda pół kwestii wypowiada po polsku swoim głosem, a drugie pół zostało zdubbingowane po niemiecku. Jeżeli już się ktoś decyduje na takie rozwiązanie to może poszukać kogoś z podobnym głosem;)

ocenił(a) film na 5
Asianas_2

Ogólnie dialogi w tym filmie to najsłabszy chyba element. Łopatologiczne, tłumaczące akcję, drewniane... szkoda.

ocenił(a) film na 6
Asianas_2

Też mnie to kuło. Było dobrze słychać, że za nisko i za głeboko mówi. W Psy 3. W imie zasad po Rosyjsku mówił swoim głosem, i fenomenalnie to wyszło, wiedziałem, że to jego głos. Chociaż jak czytał SMSa, albo przemawiał coś przed filmem to sie prawie nie kapnąłem, że to on. Boguś mała rola w tym filmie, ale i tak ciekawa. Ciesze sie, że w tym filmie nie widziałem żadnego Franza Maurera, Leona czy Porucznika z Demonów wojny, tylko... Bardzo dobrą role. Nie była to jego wina, że tak na dubbing wyszło, trudno :).

Asianas_2

BOLĄCZKA od lat polskiego dubbingu.
MASSSSAKRYCZNIE ODCIELEŚNIONE głosy, ŻLE dobrane (w filmie jest dziadek i wnuk - a dubbingowany głos dziadka brzmi jak głos nastolatk - dodatkowo dziadek jest POTĘŻNYM facetem i Murzynem - nie ten tembr głosu da danej budowy ciała, rasy i wieku).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones