PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753730}

Człowiek bez pamięci

Sal-in-ja-eui Gi-eok-beob
6,9 4 135
ocen
6,9 10 1 4135
Człowiek bez pamięci
powrót do forum filmu Człowiek bez pamięci

niestety im dalej tym gorzej. Nie mieliscie w pewnym momencie problemow z odroznieniem tego co się wydarzyło naprawdę z jego wspomnieniami czy wyobraźnią? Bo mną przyznam mocno zakręcili.
Szkoda mi tego filmu, pomysl byl ciekawy, moze nawet nowatorski (w sumie to nie kojarze filmu, w ktorym ganialoby sie 2 seryjnych), ale poscigi i ceny walki w stylu batmana robią z tego filmu gniota. Za bardzo poszlo w stronę amerykanskich thrillero-bajek, gdyby utrzymali poważny klimat z początku filmu i zachowali więcej realizmu w kluczowych scenach to jestem pewien, ze bylby to naprawdę swietny film.

Czemu tytul dodany na filmwebie jest po koreańsku?
Niby jest juz jeden film o tytule "wyznania mordercy" (to samo tylko japonskiej produkcji), ale w bazie spotykalem juz 2 filmy o tym samym tytule

ocenił(a) film na 7
makumba_filmweb

Przecież właśnie o to chodziło w tym filmie, o to zakręcenie i niepewność czy bohater został faktycznie zmanipulowany czy też może to jego wyobraźnia płatała mu figle... A Azjaci lubią podkręcone, czasami aż przerysowane i zbyt podniosłe finały, można to lubić i "kupować" albo nie.

ocenił(a) film na 6
ShikakunFun

dobrze powiedziane

makumba_filmweb

Mnie natomiast śmieszą niektóre sceny w filmach koreańskich. W tym akcja na komisariacie wariacko zabawna. Główny bohater wpada powiedzieć kto jest zabójcą, jakaś wrzawa i przepychanki ludzi z policją na komendzie a jeden funkcjonariusz sobie siedzi za biurkiem i bawi się ze szczeniakiem. Kosmos ;-)

ocenił(a) film na 8
makumba_filmweb

na tym ten film polegał przecież

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones