PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803615}

Creed 2

Creed II
7,0 35 514
ocen
7,0 10 1 35514
6,3 22
oceny krytyków
Creed II
powrót do forum filmu Creed II

O ile pierwsza część Creeda, była znośna i całkiem fajnie się ja oglądało, sama historia była dosyć dobrze poprowadzona, tak niestety dwójka jest kompletną katastrofą i szczerze podarowałbym sobie kręcenie III części. Pomijając straszną przewidywalność filmu oraz płytkość dialogów, z których większość to pitu pitu o dupie maryny, to w zasadzie otrzymujemy powtórkę z Rockyego 4, tylko w wydaniu młodego Creeda i Drago juniora. Sam Drago Junior to niestety bardziej pasuje do filmów Żulczyka niż do jakichkolwiek ról na większym ekranie, przyznaję iż dawno nie widziałem tak słabego aktora. Lundgren i Stallone robią ewidentny skok na kasę bo sami sobą również nie wiele prezentują, przez pół filmu możemy obserwować tylko ich powiększone brzuszki (plus Sylwek nie powinien zajmować się już więcej reżyserią). Efekt bardzo mierny, przez 3/4 filmu strasznie się wynudziłem, twór ten w żadnym momencie nie zaskakuje widza. Finał można przewidzieć bez problemu już w 20 minucie. Plusy?, może sceny walki, choć w 1 były dużo lepsze, muzyka też pozostawia wiele do życzenia.

ocenił(a) film na 6
LordofDogtown94

O, ktoś się ze mną zgadza. Mam to samo zdanie. Poza Stalone, którego gra jak i postać "nowego Rockiego" mi się podobają.

LordofDogtown94

Uwielbiam takie komentarze. Który rocky nie był przewidywalny? W tym filmie chodzi o coś zupełnie innego. Jak ktoś trenuję, walczy albo nawet interesuję się boksem zauważy jeden duży szczegół o co tak naprawdę chodzi w tym filmie. Mistrza można kreować przez kilka walk, śmiecia i zero można zrobić w jedną porażkę. Scena w której Drago poddaje swojego syna, scena w której Drago patrzy na dwa puste krzesła, to jest kwintesencja tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones