PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803615}

Creed 2

Creed II
7,0 35 514
ocen
7,0 10 1 35514
6,3 22
oceny krytyków
Creed II
powrót do forum filmu Creed II

niby kazdy wiedział ze bedzie boks, ze pewnie wygra głowny bohater ze to ze tam to ze to juz bylo 8 razy aleto ile emocji wywołuje ten film i postac sylwestra jest absolutnie nie do podrobienia !

filmy typu STARWARS czy (ostatnio) smieciowi szybcy i wsciekli maja znacznie szerszy "swiat" a mimo to te serie schodza na psy i natrafiaja na coraz wiecej krytyki a rocki czy creed polega na tym samym od poczatku i nigdy nie zawodzi (no moze poza V). to jest niesamowite ze kazda kolejna czesc smakuje jeszcze lepiej ;)

ocenił(a) film na 8
fmarshall27

"Rocky V" to nie jest wcale takie fatalne filmidło. Według mnie niesprawiedliwie oceniono ten film. Piąta część to powrót do stylu obyczajowego, relacji ojca z synem, trenera z młodym zawodnikiem... Po prostu Rocky w tej części nie walczy na ringu tylko na ulicy i to być może nie spodobało się fanom w tamtym czasie. Taki szok przeżyli bo ostatnio toczył mordercze walki z Długą maczugą i Drago a tu nagle Rocky "bezbronny" ;) Obiektywnie nie jest źle, obejrzałem ten film niedawno po wielu latach i naprawdę podobał mi się. To co nie spodobało się widzom w piątce wyszło rewelacyjnie w "Creed I i II" więc uważam, że zwyczajnie film "Rocky V" nie trafił w odpowiedni czas i tyle. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones