PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=569242}
4,3 18 tys. ocen
4,3 10 1 17770
5,5 23 krytyków
Cosmopolis
powrót do forum filmu Cosmopolis

http://www.facebook.com/media/set/?
set=a.246687992101865.45253.239422762828388&type=1

Zobaczcie sesje zdjeciowa inspirowana Cosmopolis - dla mnie mistrzostwo swiata :)

JaninaMariaKowalska

Sesja już starszawa :) I nie inspirowana Cosmopolis, a innymi filmami David Cronenberga. Czyli m.in. 'Wideodrom'' :) To hołd Roberta dla tego reżysera.

Carla

No dokładnie :) taka mrożąca krew w żyłach :)) Ale przeciez Cronenberg taki jest. On jest brzydki, nie koloruje świata ani nie czyni go plastikowym. za to go cenie.

Ajsajsbejbe

Nie wiem czy Pattinson składa hołd ale na pewno poczuł się wyróżniony propozycją grania u Cronenberga. Znowu nie zrywa z tym wizerunkiem w brzydki sposób tzn nie mówi, "w zmierzchu grałem dla kasy pod przymusem" tylko bardziej, że było- minęło. Zabawne bywają te jego wywiady bo dystansu do siebie to chyba mu nie brakuje. I nie dziwie mu się bo młode gwiazdy chyba za mocno biorą do siebie to co urządzają im paparazzi i plotkarskie pisemka.

Tomatoes

Jak widać mimo tego, ze zyskał super slawę, potrafi mieć dustans do siebie i śmieje się z tego co zrobił. Czy wyobrażasz sobie polska gwiazdę, która zagralaby w takiej mega produkcji jak "Zmierzch"? Co wtedy by sie z nią działo? Albo gdyby jakis mierny polski film zyskał miedzynarodową sławę? Nie rozmawialibysmy wtedy o wrtosciach artystycznych, tylko, że Polska wreszcie zaistniała :)

MonKrupa

Polska miała swoją szansę na Euro :)

Carla

Hahahahaha! Dokladnie. I ją zaprzepasciła :))

ocenił(a) film na 3
JaninaMariaKowalska

Sesja może i stara, ale w tym filmie Pattinson pokazał, że potrafi grać. :)