PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795912}

Ciche miejsce

A Quiet Place
6,6 117 464
oceny
6,6 10 1 117464
6,9 46
ocen krytyków
Ciche miejsce
powrót do forum filmu Ciche miejsce

po świetnych recenzjach moich znajomych, którzy wcześniej wybrali się do kina na ten film oraz bardzo dobrej ocenie na filmwebie, postanowiłam odwiedzić wczoraj kino. Horrory to jeden z moich ulubionych gatunków filmowych, a aktualnie coraz ciężej o dobre produkcje. Do rzeczy.. duży plus za ciekawy pomysł, horroru tego typu nie widziałam i chyba nie było, a przy tak niskim budżecie dobrze zrealizowany, do gry aktorskiej zastrzeżeń również nie mam, obsada dobra.. film trzymał w napięciu przez cały czas, motyw Ojca bohatera przewidywalny i smutny. Bardzo szybko zleciał mi seans, bo film był wciągający, ostatnia scena z załadowaniem broni i napisy końcowe.. ( to już? ) :D film był trochę bezsensowny, albo ja tego nie zrozumiałam w filmie i jeżeli ktoś przeczyta wypowiedź może znajdzie jakieś wyjaśnienie. Skoro było ciepło, a wodospad zagłuszał hałas to dlaczego nie rozbili szałasu w tym miejscu, albo dlaczego tam nie rodziła? oprócz tego cały świat nie wpadł na to, że dźwięk ich ogłusza potwory? swoją drogą strasznie te potworki przypominały mi z filmu " Obcy " . Film dobry na odstresowanie się, a miałam ciężki dzień, niezły 6/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones