PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795912}

Ciche miejsce

A Quiet Place
6,6 117 364
oceny
6,6 10 1 117364
6,9 45
ocen krytyków
Ciche miejsce
powrót do forum filmu Ciche miejsce

Aż dziw bierze, że w obliczu takiego zagrożenia ludzie nie zaopatrzyli się w wibroakustyczne generatory szumu szerokopasmowego. Dzięki takiemu generatorowi stali by się niewidzialni dla obcych.

ocenił(a) film na 8
cyfrowy_baron

Fakt, od groma tego na OLX a i w sąsiedniej Żabce ostatnio na promocji widziałem.

ocenił(a) film na 1
Salmonella

Myślenie boli, co kolego?

Skoro używali w lesie ogniw fotowoltaicznych do produkcji energii elektrycznej, to raczej bez problemu zdobyli by dużo prostsze urządzenie jakim jest generator szumu szerokopasmowego. Szczególnie, że taki generator może zbudować nawet mało rozwinięty amator elektroniki.

Myśl chłopie, myśl.

ocenił(a) film na 8
Cybernator

Powiem tak, ty się lepiej za myślenie nie bierz bo potem takie farmazony piszesz, że szkoda komentować.

Cybernator

Myślę, że wystarczyłoby postawić wokół domu kilka hałasujących wiatraków, takich, w których kołatki uderzają o siebie, że o innych hałasujących urządzeniach (skoro mieli prąd) już nie wspomnę. Można by przed domem postawić nawet pracujący agregat. Ukryliby się kiedy potwory by przyszły, a te by powęszyły i stwierdzając, że hałas jest permanentny i nie wywołany przez ludzi, poszłyby sobie. Przecież nie czuwają nad rzeką, czy wodospadem ze względu na hałas jaki wywołują...

ocenił(a) film na 8
cyfrowy_baron

W filmie jest pokazane, że potwory atakują/niszczą źródła hałasu. Więc ten twój generator długo by nie postał.

ocenił(a) film na 7
lipa3000

fakt na to nie zwróciłem uwagi

ocenił(a) film na 5
cyfrowy_baron

u nas by nie mieli szans, u mnie sąsiad zamontował całą armię solarnych (bez akumulatora) odstraszaczy na krety i nornice, piszczy to na kilka kilometrów, żaden obcy nam nie straszny...

ocenił(a) film na 5
cyfrowy_baron

Raczej zastanawiało mnie, czemu takie generatory nie słuzyły za awaryjne "wabiki". W sytuacji krytycznej, gdy na terenie farmy coś wywołało hałas, wystarczyłoby uruchomić taki generator, który znajdowałby się poza terenem farmy, tak aby zwabić intruza w inne miejsce. Takie generatory nie musiałyby działać długo, tylko przez jakiś czas, a ich położenie wystarczyłoby zmieniać co jakiś czas.

użytkownik usunięty
cyfrowy_baron

Jak tylko zaczął się film, to już od razu pomyślałem o wibroakustycznych generatorach szumu szerokopasmowego. Przecież to oczywista oczywistość. Nie wiem, czemu ci idioci na to nie wpadli.

ocenił(a) film na 3
cyfrowy_baron

Ale... po co? Wystarczy dziura z ogniskiem (albo no nie wiem, kolcami), wrzucić do niej cudowną lampę naftową i po problemie. Najdurniejszy film jaki ostatnio oglądałam.

cyfrowy_baron

Ja perdole bo jakby mieli takie cos to by koorwa nie było filmu ludzie zacznijcie myśleć pls.

ocenił(a) film na 4
Kruko123

Ja Pierd.....le dokładnie. Mam wrażenie że inni tutaj na forum są jeszcze głupsi niż Ci na filmie, a dla ścisłości tamci w filmie udają głupich.

cyfrowy_baron

Ale bzdury. Musisz się więcej wypowiadać. Będzie z czego się śmiać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones