PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795912}

Ciche miejsce

A Quiet Place
6,6 117 446
ocen
6,6 10 1 117446
6,9 45
ocen krytyków
Ciche miejsce
powrót do forum filmu Ciche miejsce

Wszyscy pożeracze sztampy i ruskich pierogów z biedronki w promocji po 1.99 za kg powinni mieć z góry bana na obejrzenie tego filmu bo są tanimi , komercyjnymi gniotami .

ocenił(a) film na 7
scricxovan

Sam sobie go dałeś bo niby skąd wiesz ile pierogi kosztują w Biedronce? I to co do jednego grosza ;)

ocenił(a) film na 8
Mistrzu-1

Z reklamy w radiu samochodowym oraz z nachalnych przydrożnych banerów bo tv nie oglądam a w smiecio-żywność, sprzedajniach nie bywam.

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 8
scricxovan

Ohoho jaki jestem wspaniały i lepszy od wszystkich. Ohoho jaki mam fantastyczny gust filmowy. Ohoho ja to nie tknę pieroga z marketu. Dla mnie tylko ambitne kino i kawa bezglutenowa beztłuszczowa bezcukrowa z kozim mlekiem i wywarem z bażanta a wieczorem seans przed lustrem w celu łechtania własnego ego.

ocenił(a) film na 7
molszewska1

i pozamiatane :D Brawo.

ocenił(a) film na 8
molszewska1

Ohoho jaka poliglotka z elokwencją z ogródka warzywnego z lidla ! Normalnie czarny protest !! Haha

ocenił(a) film na 7
scricxovan

Prosimy wpierw o przejście nauki pisania, a dopiero wtedy jakiekolwiek wypowiadanie się, panie niezależny i alternatywny. Buziaki!

ocenił(a) film na 8
Avyeline

Proszą to się świnie . Uwierz mi Höller , że sporo musiałem się natrudzić nad tą twoją nowomową , żeby zrozumieć co chciałaś przekazać . Myślę , że jednak lepiej będzie jak zostaniesz przy swoim ojczystym języku :)

ocenił(a) film na 7
scricxovan

Dobre - jechać po nazwisku! Szacun, ze aż wszedłeś na profil byleby mieć do czego się przyjebać. W tym wypadku do nazwiska - no gratuluję!

ocenił(a) film na 7
Avyeline

PS. Nie tylko z pisaniem jest u ciebie źle zatem, skoro tak prostego zdania przeczytać ze zrozumieniem nie potrafisz.

ocenił(a) film na 7
scricxovan

@scircxovan wciąż mnie zaskakujesz. Wcześniej Biedronka, teraz zaś błyszczysz wiedzą o topografii Lidla. Te reklamy telewizyjne są chyba kopalnią wiedzy dla Ciebie. Oby nie tylko one.

ocenił(a) film na 8
Mistrzu-1

Ale dlaczego telewizyjne? To , że ty karmisz swój intelekt pseudomedialnymi wymiocinami w formie TV nie oznacza , że inni lubią sobie w ten sposób dogadzać :)

ocenił(a) film na 8
Mistrzu-1

Dobra nie chciałem tutaj , żadnego "ciśnienia" po prostu czytając co niektóre komentarze po pojawieniu się trailera szczęka mi opadła na niemoc ludzkich mądrości. aa te wstawki z zagranicznymi dyskontami były jednak nietrafione. Zwracam honor :)

ocenił(a) film na 7
scricxovan

@scircxovan byłem w kinie w sobotę i trochę mnie dziwi fakt, że ludzie zjechali "Anihilację" za głupoty i niedorzeczności jak burą su.......kę a w przypadku tej produkcji prawie wszyscy przymykamy oczy na debilizm jakim było nie znalezienie sposobu na te bestie przez amerykańską armię, mimo że sposób był w zasięgu ręki. I to, że są opancerzeni. Blunt pokazała zgoła co innego.

ocenił(a) film na 7
scricxovan

@scircxovan jeszcze ciekawostka: ja daję polubienia ocenom znajomych z FW, które są dokładnie jak moje lub oczko mniej lub więcej. Wiesz, że większość Twoich są identyczne z moimi?

ocenił(a) film na 8
Mistrzu-1

No właśnie otworzyłem i też to widzę . Heh

ocenił(a) film na 7
scricxovan

Zobacz, brakowało sekund abyśmy rzucili się sobie do gardeł. Dwaj faceci o tym samym guście i wrażliwości. Coś z tym forum jest nie tak.
Je...baniutki Filmweb!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones