PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795912}

Ciche miejsce

A Quiet Place
6,6 117 464
oceny
6,6 10 1 117464
6,9 46
ocen krytyków
Ciche miejsce
powrót do forum filmu Ciche miejsce

Serio?

ocenił(a) film na 1

Ilość absurdów w tym filmie oraz taniość chwytów i szablonów przekroczyła masę krytyczną. Nie chce mi się nawet komentować bzdur, jakie przewijają się w tym filmie i głupoty bohaterów, którzy, na ich usprawiedliwienie, wykonują jedynie bezmyślnie polecenia scenarzysty. Zakończenie jest wisienką na torcie tej szaleńczej pogodni idiotyzmów. Emily, nie idź tą drogą. To może być gwóźdź do trumny twojej kariery.

mterajewicz

Widać krytycy są innego zdania. Inna sprawa, że dzisiejsi krytycy i ich wiedza o filmie to kwestia do dyskusji.

ocenił(a) film na 1
JohnTheBrave

Wystarczy elementarna wiedza o ludziach i logice, żeby nie dać temu filmowi więcej niż 1. Swoją drogą, skoro dałeś aż 3, to coś musiałem może przegapić wartościowego w tym filmie. :-D

mterajewicz

No powiedzmy, że była tam pokazana rodzina jako wspólnota, jej zwyczaje, w horrorach z mainstreamu rodzina zazwyczaj trąci patologią a to byli tacy sympatyczni sąsiedzi, coś innego a poza tym całkiem dobra gra aktorska i udane zdjęcia. Nie mogłem dac mniej. Postapilem uczciwie a nie zero - jedynkowo

ocenił(a) film na 1
JohnTheBrave

OK, ma to sens. Choć w mojej ocenie dobre zdjęcia czy dobra gra aktorska nie ratują tego filmu nijak. Zło jest złem. :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones