PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795912}

Ciche miejsce

A Quiet Place
6,6 117 464
oceny
6,6 10 1 117464
6,9 46
ocen krytyków
Ciche miejsce
powrót do forum filmu Ciche miejsce

Rozczarowanie

ocenił(a) film na 3

czekałam na ten film i byłam niemalże pewna, że oto wreszcie pojawi się coś nowego, odkrywczego. Niestety film okazał się być miałki, nudny, męczący. Historia banalna, a zachowania bohaterów momentami wręcz idiotyczne. Wielka szkoda.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
jacobs1983

Tobie jak widać z tej dupy wychodzi cebula.

Gegzanina

dodatkowo wystarczyło mieszkać w dobrze wytłumionej piwnicy, nawet jeśli coś by się odwaliło to raczej "potwory" nie przybiją betonu w kilka chwil, a młodemu na początku nie dawać baterii do samolotu ;)

użytkownik usunięty
Gegzanina

Co byście zrobili, gdybyście byli obok pola kukurydzy i usłyszelibyście potwora wyczulonego na dźwięk? Ja zapieprzałbym w krzaki i narobił hałasu, żeby szybciej mnie namierzył i pożarł. Ale najpierw zrobiłbym żonie bachora, żeby darł mordę dzień i noc i naraził nas na śmierć, tak dla pewności, że nie przeżyjemy.

Komentarze takie jak twój przypominają mi mema ala walking dead i komentarz kim myślisz że byś był a kim byłbyś naprawdę. Oczywiście każdy zakłada że w sytuacji zagrożenia zachowałby się jak profesor Oxfordu połączony z mc gyverem i mistrzem survivalu. Brutalna prawda jest taka że większość po prostu by zginęła w panice.

użytkownik usunięty
komarrek27

Masz rację :) Sam pewnie widząc takiego potwora instynktownie uciekałbym w krzaki (jeśli prędzej nie umarłbym na zawał), nawet wiedząc, że potwór zmierza za źródłem dźwięku. Nad tym bym pewnie nie dał rady zapanować. Natomiast dałbym radę zapanować nad rządzą posiadania małego dziecka.

ocenił(a) film na 5

Ja bym wskoczył do samochodu i kłapnął drzwiami, ale tak soczyście.

ocenił(a) film na 3
Gegzanina

Amen. Zgadzam się w stu procentach.

ocenił(a) film na 3
Gegzanina

Nudny, niestety taka prawda. Moje dzieci zawsze z wypiekami na twarzy oglądają horrory, kiedy rzadko, ale zdarza mi się im pozwolić obejrzeć coś z tego gatunku. Na tym filmie wyraźnie się nudziły, młodszy nawet w połowie seansu zaczął kręcić się po mieszkaniu w poszukiwaniu jakiegoś ciekawszego zajęcia ;)

ocenił(a) film na 4
Gegzanina

I ja mam to samo odczucie.
do filmu podchodziłem 2x. strasznie nudny. Za 1x odrzucił mnie po 40min bo po prostu dalej już nie mogłem.
Kolejna papka o apokalipsie, tylko zamiast zombie i ludzie zarażonych co i tak wskazuje na zombie (28dni) tutaj dostajemy ślepe stworki.
Co do samego filmy to nie chce mi się nawet o nim gadać, ale rozwaliła mnie końcówka.
Dziewczynka siłą dźwięku zabiła stwora.
To kur.na cały świat nie znalazł takiego sposobu ?? Jak te stwory mogły opanować cały świat ??? Gdzie było wojsko. co wszyscy zginęli, nikt nie dał sobie rady ?
Masakra.
A po dwa, dlaczego ta rodzina nie przeniosła się żyć pod wodospad ? Tam mogli rozmawiać bo stwory ich nie słyszały.
Bez sensu film.

ocenił(a) film na 9
Gegzanina

Ale mnie bawią takie komentarze:) Ludzie, to jest TYLKO film więc nie doszukujcie się tu sensu bo jakby każdy film miał być całkowicie logiczny i sensowny to mógłby się kończyć już po 5 minutach bo wszyscy by od razu zginęli albo rozwikłali zagadkę odnośnie sposobu zabijania tych obcych. Jest masa horrorów które mają idiotyczne i nielogiczne rozwiązania ale o to przecież chodzi w horrorach. Horror nie może być zbyt logiczny bo wtedy nie byłoby sensu by trwał on ponad godzinę czy dwie. Na głupich zachowaniach oparte są horrory. Już nie wspominam o tym, że łatwiej się nam pisze z poziomu komputera czy telefonu a w przypadku gdybyśmy sami byli świadkami takich sytuacji.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Gegzanina

Pełna zgoda! Dla mnie też 3/10. Straszne nudy!

Gegzanina

Jak czytam sobie takie miałkie, nudne i męczące opinie osób które uważają się za pseudointelektualistów -specjalistów to sobie myślę, dobrze, że nie pracuję na etacie i sam odkładam na emeryturę bo jak te dzieci-trolle mają pracować na mnie za ok 30 lat to bym przymierał głodem.
A jeszcze muszę dawać takim filmom 10tkę żeby choć ciut zawyżyć notę naprawdę dobremu filmowi (dla mnie mocne 7,3/10)

jak się spodziewacie filmu dokumentalnego czy innego podobnego to dlaczego oglądacie horror po to aby go ocenić na 1/2/3/4 ??

ocenił(a) film na 5
Gegzanina

Zgadam się, nudy, nic odkrywczego zawiodłam się:(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones