PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795912}

Ciche miejsce

A Quiet Place
6,6 117 464
oceny
6,6 10 1 117464
6,9 46
ocen krytyków
Ciche miejsce
powrót do forum filmu Ciche miejsce

Oby ten film nie okazał się wielkim rozczarowaniem jak "To przychodzi po zmroku". Tam też trailer był bardzo dobry, do tego głośne zapowiedzi, że to rzekomo horror wszechczasów. Wokół filmu była otoczka niesamowitej grozy, niepewności i strachu, a koniec końców film okazał się zwykłymi flakami z olejem, bez ani jednej strasznej sceny oraz jakiegokolwiek wyjaśnienia odnośnie tego, co niby miało nadejść po zmroku... Wszyscy w kinie przeklinali i wzdychali podczas napisów końcowych.

Mam nadzieję, że "Ciche miejsce" będzie przeciwieństwem tamtego filmu i okaże się HORROREM z krwi i kości.

ocenił(a) film na 8
slawmm

Nie jest rozczarowaniem ,,, wg mojej skromnej opini dobry klimat i daje 7/10 ale jest to raczej thriller a nie horror ... Warto wybrac sie do kina ... Pozdrawiam .

melman1

A są pokazane "potwory" (czy cokolwiek, co na nich poluje, ale bez spoilerów), czy na "tajemniczości" się kończy?

ocenił(a) film na 8
slawmm

Wszystko jest i do tego w odpowiednich " dawkach " , w odpowiednim czasie ... Mam nadzieje ze nie bedziesz zawiedziony bo ja szczerze namawiam na wyjscie do kina .

melman1

Bardzo dziękuję :)

użytkownik usunięty
slawmm

"It Comes At Night" może nie jest "horrorem wszech czasów", ale i tak pozostaje świetnym filmem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones