PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795912}

Ciche miejsce

A Quiet Place
6,6 117 464
oceny
6,6 10 1 117464
6,9 46
ocen krytyków
Ciche miejsce
powrót do forum filmu Ciche miejsce

Film bardzo nudny. Po raz pierwszy miałam ochotę wyjść z kina podczas seansu, powstrzymał mnie mąż mówiąc, może się rozkręci i niestety na próżno czekałam.Zero napięcia, wiało z ekranu nudą, oceniam na dwa tylko i wyłącznie dlatego, że po pół godziny padł jeden z niewielu dialogów, wcześniej jedynie język migowy.Przez brak dialogów oglądając ten film w kinie słychać cale otoczenie co utrudnia oglądanie. Nie polecam

kobietkaaa

Ten film cię przerósł po prostu. Czytaj przed seansem recenzje i wybieraj się na te filmy ze słabymi ocenami to ci się spodobają. Ktoś o tak niewyrafinowanym guście doceni tylko hurtowo kręcone zarzynania głupich bohaterów.

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 2
piczympoom

To prawda na film wybrałam się przypadkiem nie czytając wcześniej recenzji. Być może masz bardziej wyrafinowany gust
ode mnie albo tak zły gust, jak kto woli to nazywać.Współczuje Ci tego co Ci się podoba. Film był nudny i trafia do niewielu. Widząc i słysząc reakcje osób, które go oglądały ze mną na sali, a było ich sporo raczej podzielały moje zdanie. Filmy, które nazwałeś zarzynaniem głupich bohaterów nie kręca mnie. Oglądam dobre filmy których niestety jest tak mało. Tego filmu tym mianem nazwać nie można.

ocenił(a) film na 8
kobietkaaa

'Film był nudny i trafia do niewielu'
Do tak nie wielu że jest chwalony przez krytyków (i to prawdziwych krytyków, a nie jutuberów) na całym świecie, a na RT ma aż 95% a na IMBD 8,1/10 z 47 411 ocen
No, zaprawdę do niewielu trafił :D
Po prostu masz słaby gust i nie zrozumiałaś filmu. Handluj z tym i idź sobie na jakiegoś blockbustera.

Daroo_3

przecież to typowy troll pisze, nie dajcie się nabrać, ps film przyjemny fajny klimat :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones