PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120684}

Charlie żołnierzem

Shoulder Arms
7,0 1 008
ocen
7,0 10 1 1008
6,7 7
ocen krytyków
Charlie żołnierzem
powrót do forum filmu Charlie żołnierzem

Zawiało nudą...

ocenił(a) film na 5

Mimo mego ogromnego afektu względem sir Chaplina - muszę szczerze przyznać że tej produkcji daleko do komedii. Właściwie nikt nawet nie pofatygował się aby w momentach jakiejś akcji zmienić melodię - ciągle ta sama, monotonna... Oddaje klimat całego filmu.

Kuaczek17

A ja się bawiłam mniej więcej jak zwykle na jego filmach. A tak szczerze zaśmiałam się np. gdy Charlie udawał niemieckiego oficera, wyszedł z tą dziewczyną która mu pomagała na zewnątrz biura oficera którego udawał a tam stał samochód z 2 Niemcami, w tej samej chwili przyprowadzono pojmanego przyjaciela Charliego więc ten raz udawał Niemca i bił go, dusił i kopał a raz nie i kombinował jakby go wydostać. W chwili gdy kierowca patrzył Charlie ze strachem na twarzy opamiętał się, przestał rozmawiać miło z przyjacielem i zaczął pomiatać kolegą (aby się nie wydało że nie jest niemieckim oficerem) i to właśnie jego zaskoczenie i strach na twarzy oraz nagła zmiana postępowania mnie ubawiło.

ocenił(a) film na 5
Kuaczek17

No widzisz, niby jedna z jego najlepszych krótkometrażówek. Jednak lepiej zostać przy normalnych, a te krótkie filmiki sobie odpuścić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones