PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=450210}
5,5 38 934
oceny
5,5 10 1 38934
3,8 4
oceny krytyków
Camp Rock
powrót do forum filmu Camp Rock

Wpadki.

ocenił(a) film na 3

oglądając ten film zauważyłam kilka wpadek:
1. Ta koleżanka Tess, gdy na finale śpiewała sama to jakim cudem elektryczną gitarą mogła zrobić prekusję?
2. Shane jak pokazywał Mitchie nową piosenkę to sam sobie chórek robił. Jak to możliwe?
3. Na końcu gdy Mitchie spiewala to miala daleko mikrofon od ust, ale slychac ją było doskonale. Cud?

i jeszcze kilka. Moze wam wpadną do głowy jeszcze jakieś.

ocenił(a) film na 10
zuz93

no i ta kolezanka Tess jeszcze przeciez spiewala a nie miala mikrofonu to jak ja bylo słychac?

ocenił(a) film na 4
karola1270

1.Jeszcze gdy Shane wchodzi do kuchni i mówi coś do Mitchie to widać że ma niebieski język, ale dopiero po chwili sięga po ,,niebieską" babeczkę.
2.Gdy Mitchie śpiewa piosenkę ,,This is me" jej usta poruszają się inaczej niż słowa piosenki.

zuz93

Ten film to jedna wielka wpadka. Wymienianie jest bez sensu, dzieci- to tylko fikcja. Przecież wiadomo, ze nikomu nie udałoby się śpiewać na całą stołówkę bez mikrofonu, a i jeszcze z aranżacją.. Ooo i wszyscy obozowicze tak sami z siebie pewnie umieli tańczyć tą samą choreografię? -__-. Chciała bym zauważyć, że o to właśnie chodzi w musicalach. Jednak nawiasem mówiąc, ten był bardzo kiepski.

ocenił(a) film na 4
zuz93

dziewczyny nadmuchiwały w kuchni baloniki.. ciekawe jakim cudem one sie unosiły... czyżby miały w płucach hel?? hmm...

PepePanDziobak

wiesz zawsze jest jeszcze możliwość że w płucach jak nie hel to może czysty wodór miały ale faktycznie to duża wpadka. a co do samego filmu to film był taki jakiego można było się spodziewać po Disneyu muzyka wpadająca w ucho ale zaskoczyła mnie jedna rzecz (pozytywnie) mianowicie nigdy nie słyszałem i nie widziałem tych całych braci Jonas (chyba tak się pisze) i ten cały wokalista zagrał w miarę dobrze i też nie źle śpiewał.

ocenił(a) film na 4
dziub8

zgadzam się z Tobą ;] myślałam że wypadnie troche sztucznie, ale wyszło mu całkiem dobrze

ocenił(a) film na 10
zuz93

kolejny post Juszesa - czy ty jak oceniasz film dasz spokoj ?? tutaj pisza o wpadkach a ty wbijasz z 1000000 postem na temat "ten film to klapa"

ocenił(a) film na 10
zuz93

a zauwazyłyscie ze w finale kiedy shane spiewa z mitchie nagle slychac jakby trzeci glos ;]

gaaba992

To jest tylko musical dla młodzieży i wiadomo, że wpadki się zdarzają :D I można im to jak najbardziej wybaczyć, a zwłaszcza te mikrofony daleko od buzi, czy wiele głosów. Tutaj chodzi o zabawę nie? :D Ja wybaczam:)

no ale skoro tak temat o wpadkach to ja zauważyłam, że podczas koncertu
'Connect Three' na scenie brakowało perkusji, a było słychać całkiem wyraźnie np. talerze :))
Ale tak jak napisałam wczesniej można to wszystko wybaczyć :))

zuz93

Btw, ostatnio wrocilam do tego filmu i zauwazylam ze tess wzięła ten notes demi z piosenkami i nie zaśpiewała jednak tej jej piosenki, ale wydaje mi sie ze jak oglądałam to z 10 lat temu to ona specjalnie wlasnie zaśpiewała ją. Jak wy to pamiętacie..?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones