PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=791920}
6,0 14 899
ocen
6,0 10 1 14899
6,6 34
oceny krytyków
Córka trenera
powrót do forum filmu Córka trenera

Bardzo dobre kino! Weszłam w ten wiarygodny i super zabawny świat- bez reszty. Postać ojca grana przez Braciaka to psychodeliczny majstersztyk. Widziałam teraz na Nowych Horyzontach. Sala pełna po brzegi.

ocenił(a) film na 5
Irma_Koralik

O czym ty piszesz? Przecież w tym filmie nie ma żadnej psychodelii :)

ocenił(a) film na 9
Alex_de_Large

W postaci Braciaka jak najbardziej. To mocna i pełna sprzeczności postać. Pisze o swojej perspektywie Alex'ie :)

ocenił(a) film na 7
Irma_Koralik

Tak. Braciak jest genialny. Poruszająca rola.

ocenił(a) film na 5
Irma_Koralik

Psychodelia kojarzy mi się z jakimiś odmiennymi stanami świadomości oraz muzyką i sztuką lat 60-tych i 70-tych. Niczego takiego tu nie zauważyłem. Ale to oczywiście rzecz gustu. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 4
Alex_de_Large

Oczywiście pisanie że "Postać ojca grana przez Braciaka to psychodeliczny majstersztyk" nie jest kwestią gustu, tylko nieznajomości znaczenia przymiotnika "psychodeliczny".
FIlm bardzo przeciętny i dlatego Braciak (profesjonalista bez wątpienia) wyróżnia się. Niestety Agata Buzek niewiarygodna, gdy ze swoją anorektyczną sylwetką namawia do smakowania życia i potraw na randce z trenerem. Rozbudowanie jej roli mogłoby coś dać filmowi, ale pani Agata po prostu rozpłynęła się po kilku scenach. To nie jest zły film, to jest niedokończony film bez puenty.

ocenił(a) film na 7
pi_kawka

Puenta jest i to dosadna, tylko scenariusz trochę kuleje. Aktorstwo młodych też pozostawia trochę do życzenia, ale mimo wszystko, to dobre kino drogi :)

Irma_Koralik

Masz rację króla trzeba słychać więc kiedy Pan Jacek zaczął mnie przekonywać już na początku filmu żebym to wyłączył tak też zrobiłem ;)

ocenił(a) film na 7
Irma_Koralik

Zgadza się,Braciak mistrzunio.On tu wypadł fenomenalnie,choć reszta obsady też nie najgorsza.Ogólnie dobry,polski film.

ocenił(a) film na 6
Irma_Koralik

Jak rozumiecie ostatnia scene,smutny wzrok trenera?

ocenił(a) film na 7
aronn

Dla mnie to proste. Sukces jego zawodnika nigdy nigdy nie będzie smakował tak samo jak sukces córki. Zakończenie przez nią kariery coś w nim zabiło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones