PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756406}

Był sobie pies

A Dog's Purpose
7,8 65 626
ocen
7,8 10 1 65626
6,2 5
ocen krytyków
Był sobie pies
powrót do forum filmu Był sobie pies

CUDOWNY

ocenił(a) film na 10

Najbardziej wzruszający film o psach od czasów Hachiko. Pięknie opowiedziana historia. Ci którzy nie oglądają ze wzgledu na filmik z rzekomym maltretowaniem psa nie wiedzą co tracą. Moim zdaniem film najbardziej nadaję się dla widzów powyżej 12 lat, gdyż jego fabuła jest bardziej psychologiczna niż przygodowa i porusza tematy ze świata dorosłych. Obowiązkowa pozycja dla wszystkich psiarzy. W filmie możemy odnaleźć momenty wzruszające, ale i humorystyczne (kot Sierściuch), dydaktyczne, metaforyczne jak i filozoficze. Poruszone zostały tematy takie jak nastoletnia miłość, przemoc w rodzinie, życie szkolne, wierność przyjaźni, sytuacja z utratą wszystkich marzeń poprzez wypadek, bohaterstwo i wiele innych. Przez całość utworu główny bohater zastanawia się także nas SENSEM ŻYCIA.

ocenił(a) film na 10
Mississipi

Sam bym lepiej tego nie ujął ;) popieram w 100%.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Mississipi

jestem za. byłem wczoraj z synem. polecam!!!

imarcel76

-------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------
Mam nadzieje że wbijesz na mój kanał
https://www.youtube.com/channel/UC6nNlrmhdh_ALoYCFGtu0uQ

Mississipi

http://www.filmweb.pl/film/Jamnik-2016-731149

Mississipi

Obejrzyj film "Biały Bim czarne ucho".Będziesz płakać jak bóbr

Mississipi

Zgadzam sie z tobą Był sobie Pies to najlepszy film ale i zarazem najsutnieszy film z psami


-------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------
Mam nadzieje że wbijesz na mój kanał
https://www.youtube.com/channel/UC6nNlrmhdh_ALoYCFGtu0uQ

ocenił(a) film na 9
Mississipi

Dawno takiego kina nie oglądałem, ale jestem bardzo zadowolony bo w filmie zostały poruszone wątki o których pisałeś powyżej :) Super !

użytkownik usunięty
Mississipi

marley i ja tez nie jest zly :) ale wycisnal ze mnie lzy

ocenił(a) film na 9
Mississipi

Chyba nie widziałeś "psim tropem do domu"

ocenił(a) film na 9
Mississipi

Dokładnie tak ..piękny film z którego można wiele wynieść :)

Mississipi

Jak dla ciebie to był tylko film o psach to gratuluje bezbłędnego odbioru. To film o ludziach widzianych oczami psa.

ocenił(a) film na 9
Mississipi

W pełni się z Tobą zgadzam,film cudowny.Wszystkim miłośnikom psiaków musi się spodobać,nie ma innego wyjścia ;).Jak dla mnie jeszcze lepszy od filmu, Hachiko,ponieważ nie był taki monotonny.Ciekawa,wciągająca historia,cały czas się coś ciekawego i poruszającego działo.Oby więcej takich filmów powstawało ;)

ocenił(a) film na 10
Mississipi

łzy same cisną się do oczu!

ocenił(a) film na 9
Mississipi

Ja mam mieszane uczucie, w sumie wydaje mi się, że ten film nie był jakiś bardzo wysokich lotów, ale faktycznie albo łzy się cisną, albo się człowiek śmieje na tym filmie i daje do myślenia. Zgadzam się, film godny polecenia.

użytkownik usunięty
Mississipi

Ja określam ten jako prawdziwy wyciskacz łez. Wczoraj go obejrzałam i zrobił na mnie duże wrażenie. Ciekawie zostały pokazane kolejne psie wcielenia dzięki którym główny bohater powrócił do swojego pierwszego właściciela. Obowiązkowa pozycja filmowa dla miłośników zwierząt,zwłaszcza psów :).

ocenił(a) film na 6
Mississipi

Pisałeś o aspekcie problemów ludzkich. Jest film, który jeszcze lepiej to obrazuje, i również jest o piesku. Występują w tym też motyw odrodzenia się w innym ciele, powrotu do domu, a morał jest bardzo podobny, w zasadzie taki sam, tylko przedstawiony w inny sposób. "Psim tropem do domu" - polecam obejrzeć wszystkim. Bo mimo tego, że jest to starszy film, dzisiaj również dobrze się to ogląda. Może nawet był inspiracją dla autora książki o Bailym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones