PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740445}

Burzowy armagedon

Stormageddon
3,2 327
ocen
3,2 10 1 327
Burzowy armagedon
powrót do forum filmu Burzowy armagedon

Gdy tajny wojskowy program komputerowy Echelon uzyskuje samoświadomość, jego pierwszym celem staje się zniszczenie ludzkości.
Wykorzystując prototypowe cyborgi-terminatory, program przejmuję władze nad amerykańskim arsenałem, w tym nad bojowymi satelitami.
Przy ich użyciu przeprowadza katastrofalne ataki, niszcząc m.in. Biały Dom.
Jedyną nadzieją na pokonanie programu jest Molly - córka naukowca, który wymyślił i stworzył ten system, a później w niejasnych okolicznościach zginął.
Teraz wraz z tajemniczym współpracownikiem ojca stara się odkryć słaby punkt Echelonu, nim nastąpi ostateczny atak.
Niestety tropem bohaterów podążają terminatory z poleceniem ich powstrzymania za wszelką cenę...

     https://www.youtube.com/watch?v=13DhBlCHiFM

Na IMDb jest też parę okładek i kadrów z filmu...
    https://www.imdb.com/title/tt4525270/

Montago

Podziwiam Twą ofiarność, że po ocenieniu na "4" służysz tu ludziom opisami, pomocą, co powinien zrobić raczej Filmweb. A oglądanie takich filmów wbrew pozorom bywa pożyteczne, choćby w celach edukacyjnych, by wiedzieć jak nie robić filmów lub jak uniknąć pewnych błędów - docenią to studenci filmówek czy amatorzy na tyle utalentowani, że się rozwijają - i jak Agnes Varda czy Rohmer szybko przeskoczą do profesjonalizmu.

ocenił(a) film na 4
Wydmin

Filmweb nic nie "robi" :P
To użytkownicy wszystko uzupełniali, dodawali treści. Próbowałem też dodawać oficjalnie opisy, ale prawie zawsze je odrzucano, więc w komentarzu wrzucam. W końcu ludzie wchodzą na stronę filmu by coś o nim się dowiedzieć, więc chociaż tak pomogę...
Udało mi się dodać tu plakat, ten wiszący na stronie. Jedyny na świecie, japoński, który przedstawia obraz dotyczący filmu, bo wszystkie inne plakaty to jakieś katastroficzne obrazki nie mające nic wspólnego z filmem. Pewnie kupione od jakiegoś pośrednika w kategorii "Film katastroficzny sci-fi". Pewnie producenci sami nie umieli jakiegoś stworzyć ;) Tylko Japonia się tym zajęła.
Co do treści, to jednak widziałem dużo gorsze, takie że aż trudno było uwierzyć w beznadziejność scenariusza czy amatorskość produkcji. Np. "Eruption L.A."


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones