PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=550879}

Bridget Jones 3

Bridget Jones's Baby
7,1 136 951
ocen
7,1 10 1 136951
5,6 22
oceny krytyków
Bridget Jones 3
powrót do forum filmu Bridget Jones 3

Jak w temacie. Były plany i to bardzo poważne w sprawie kolejnej części, jednak podobno
odtwórczyni głównej roli nie chciała znowu przytyć do roli Bridg, a tego od niej wymagali. Mogliby
oczywiście wziąć inną aktorkę, ale... Bądźmy szczerzy- wyobrażacie sobie kogoś innego w roli
Bridget? Ja nie :)

Angela4b

szkoda, bo z chęcią zobaczyłabym ją w kolejnej odsłonie Bridget :)
ale masz racje, nikt inny nie pasowałby do tej roli.
Zawód aktora wiążę się z pewnymi poświęceniami, szkoda, że Renee nie podejmie próby

lusinka84

No, ale z drugiej strony przytyć i to z tego co pamiętam to całkiem sporo... A nie oszukujmy się im bardziej się starzejemy tym ciężej potem to zrzucić :( Także nawet nie dziwie się jej tak bardzo, ale jednak mam nadzieję, że będzie jeszcze jedna część.

Angela4b

zgodzę sie z toba. Waga zawsze stanowi problem, zwłaszcza dla kobiety. Jednakże miło by zobaczyć kolejną część. Moze jeszcze sie skusi :)

Angela4b

Ale przecież według mnie wyglądała bardzo dobrze nawet jak była grubsza. Kobieta nie musi być kościotrupem żeby być pociągającą.

raspberry_7

Dobrze, ale wyglądać jak Grycanki, to też nie najlepiej... Z resztą nadwaga ma też swoje powiązanie z różnymi chorobami itd. Mi i jak widzę Tobie nie przeszkadza trochę "ciałka", jednak producenci chętniej wezmą chudą, krzywą i kościstą szkapę, która udaje, że jest zabawna zamiast szczerze zabawnej ale nie przesadnie Bridg

raspberry_7

Moim zdaniem do drugiej części przytyła jednak za dużo. Oczywiście pulchne nie musi od razu oznaczać brzydkie, absolutnie nie, ale to sprawa bardzo indywidualna w jakim rozmiarze człowiek czuje się dobrze.

ocenił(a) film na 7
Angela4b

zgadzam sie w 100% ona jest idealna do tej roli

ocenił(a) film na 6
beti19101987

a ja tak się cieszyłam ! ;( Nie ,nie nie - to niesprawiedliwe , niech zmienią scenariusz, albo adoptuje to dziecko ;D nooooooooo ej!

thebestrockforever

Ja słyszałam, że nie chciała przytyć dlatego zrobili dla niej jakiś specjalny strój, który ma odzwierciedlać figurę Bridg. Mam nadzieję, że to prawda i film powstanie bo jest świetny :)

ocenił(a) film na 6
Ankaria

tak , chociaż jak oglądam inne filmy z Renne,to nie mogę się przestawić , że to nie Bridg ;D

thebestrockforever

Mam podobnie, uwielbiam ją, ale zawsze, nawet jak nie chcę, to i tak patrzę na nią przez pryzmat Bridget. :D

Angela4b

no to rzeczywiście jest poświęcenie przytyć dla roli
Być może nawet pieniądze jej nie satysfakcjonują w takim przedsięwzięciu
a propo chyba jestem baaardzo do tyłu, ale czy to będzie III część?

TikiBar

Szczególnie, że nie jest już nastolatką i nie będzie jej tak łatwo zrzucić tych kilogramów... Tak, 3 część. Pierwsza : Dziennik Bridget Jones, a 2 Brigdet jones w pogoni za rozumem

Angela4b

MI się wydaje ze powinni jej dużo zapłacić wtedy by się zgodziła , później miałaby tego osobistego trenera itd skoro raz już przytyła i schudła to drugi raz również jej się uda , nic nie jest niemożliwe a dla fanów powinna się zgodzić na takie poświecenie ;))

arbuguzik

oj, wiesz wydaje mi się, że miałoby to negatywne skutki, psychika by jej siadła, ta kobieta widać, że jest słaba

TikiBar

W sumie masz racje , tylko trochę szkoda mam nadzieje ze jakoś ten problem rozwiążą ;/

ocenił(a) film na 8
arbuguzik

ej no ale przecież jest jeszcze charakteryzacja!! Ile to razy dodawali kilogramów komuś w ten sposób??

arbuguzik

Gdzies widziałam z nią wywiad, mowiła, że bardzo trudno jej bylo zrzucic kilogramy po drugiej części, miała potem problemy zdrowotne, z metabolizmem itp.

ocenił(a) film na 9
Angela4b

matko jak bardzo bym chciała 3 część!!! Tylko słyszałam, że ma się w niej nie pojawić Mark Darcy, a to już by było straszne :( PROSZE NIE! *______*

anlukia100

Ja jednak coraz bardziej wątpię w powstanie tej części, aczkolwiek mam na nią nadzieję. A skąd pogłoska, że Mark ma sie pojawić? Dawno się o tym dowiedziałaś, bo może to jest jednak trop, że będzie kolejna część :)

Angela4b

książka już wyszła i w niej [SPOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERRRRRR RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR] mark nie żyje, a bridget jest wdową //////////////////////// (koniec spojlera)

milena_9

jakby ktoś miał ochotę: http://www.amazon.co.uk/Bridget-Jones-Mad-About-Boy/dp/0224098098

ocenił(a) film na 9
Angela4b

Nie wiem, gdzieś kiedyś przeczytałam, w każdym razie, tak jak jest napisane wyżej, Mark nie żyje.. chyba sie potne mydlem w plynie, przeciez Colin Firth byl najwspanialszy i jeeej bez Darcy'ego to nie to samo ;cc

anlukia100

no ciekawa jestem jak to bedzie ;O

Angela4b

http://booklips.pl/adaptacje/film/adaptacja-trzeciej-powiesci-o-bridget-jones-po d-znakiem-zapytania/

anulka88

Czyli jednak jest szansa, że w końcu doczekamy się kolejnej części :) A już prawie straciłam nadzieję. Miło być tak zaskoczonym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones