PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4287}

Bodyguard

The Bodyguard
7,2 104 tys. ocen
7,2 10 1 103702
6,2 13 krytyków
Bodyguard
powrót do forum filmu Bodyguard

teraz mam 27 a od tamtego momentu widziałam go z 70 razy i nigdy przenigdy mi się nie znudzi, dla mnie to film magiczny, ma coś w sobie ;) Świetna Whitney Houston jej głos, jej gra, naprawdę rewelacyjne. Dla mnie tylko dwa filmy na filmwebie mają 10 pkt jednym z nich jest właśnie Bodyguard.

ocenił(a) film na 8
Ines82

A drugi? Pamiętnik?

Kiudo

si

ocenił(a) film na 5
Ines82

Pamietnik rzeczywiscie bardzo dobry, no to czas dzisiaj obejrzec po raz pierwszy Bodyguarda :D

Dzieki za pomoc w wyborze ;)

ocenił(a) film na 8
efc_2

własnie oglądnąłem bodyguarda film niezły ale zadna rewelacja,oglądnąłem raz i usunełem z kompa wiecej go oglądac nie będe ale zeby go oglądac po 70 razy nie wiem co w nim widzisz

ocenił(a) film na 5
konrii_2

niektorzy sie czasem zatrzymuja w rozwoju... i wlasnie tutaj takiego kogos mamy.... film bardzo przecietny

efc_2

To że lubię jakiś film to znaczy że zatrzymałam się w rozwoju... ciekawa interpretacja gustów. Film oglądałam tyle razy jak byłam nastolatką, teraz sama na nim zasypiam albo w ogóle przełączam kanał jak on leci. Po prostu mam do niego sentyment czy to tak trudno zrozumieć.

ocenił(a) film na 8
Ines82

tez mam 27 lat i chyba też mam do niego sentyment, rola stworzona dl Kevina Costnera, dla mnie bomba i rozumiem w zupełności

ocenił(a) film na 10
Ines82

Również widziałem go, będąc dzieckiem, na kasecie VHS. Od tamtej pory widziałem jakieś 30-40 razy i też uważam, że jestem magiczny. Zawsze jak trafię w tv, to już oglądam do końca.