PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743305}
4,8 23 007
ocen
4,8 10 1 23007
4,4 9
ocen krytyków
Blair Witch
powrót do forum filmu Blair Witch

Oglądałem wszystkie filmy z uniwersum BWP i grałem we wszystkie gry, więc nie byłem bardzo zaskoczony jak zrozumiałem, że nagranie z początku filmu i końca to to samo nagranie. Czyli film, który jest powodem, dla którego bohaerowie wyruszają w las oni sami nagrywają pod koniec, paradoks? I tak i nie. Chodzi o to, że w uniwersum będąc w lesie Blackhills czas zdaje się płynąć inaczej w zależności którym ścieżkami się człowiek się porusza może trafić do innych równoległych okresów czasowych lasu. Jest o tym kilka wzmianej w trakcie seansu. 1. kiedy bohaterom się wydaje, że za długo spali 2. kiedy się budzą a jest nadal ciemno. Blaine znalazł taśmy, które oni sami nakręcili pod złamanym drzewem, to drzewo widać jest pod koniec filmu w okolicy domu rustina parra (tak to dom Rustina Parra, tylko w przeszłości) i zamieścił film w necie.

Co do uniwersum BWP to film, stara się być spójnym ale tylko do pewnego stopnia. Przewracające się drzewa i dziwny stwór polujący na bohaterów moim zdaniem psuje atmosferę. Moim zdaniem reżyser powinien bardziej odwołaś się do starożytnego złego bytu (demona) Hecaitomix, który zamieszkuje te lasy i powoduje, że ludzie tracą rozum, niż pokazywania wiedźmy patyczaka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones