PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743305}
4,8 23 019
ocen
4,8 10 1 23019
4,3 10
ocen krytyków
Blair Witch
powrót do forum filmu Blair Witch

To pomyłka.

ocenił(a) film na 1

Postanowiłem, kolejny raz w życiu wybrać się na horror do kina, więc pomyślałem, że spróbuję z Blair Witch, tylko ze względu na pioniera o podobnej nazwie z dopiskiem 'Projcet'. Poszedłem na premierę, z okazji swoich urodzin, co było błędem bo później musiałem się napić, by zapomnieć o zmarnowaniu półtorej godziny swojego życia. Cały film zerkałem na zegarek, po połowie czasu dalej nic się nie działo. Większość scen była zapchana gadżetami i ujęciami z drona, co się dłużyło i nie dało wysiedzieć. Gdzie tu innowacyjność jaką twórcy zapewniali w spoilerach? Kiedy już zbliżał się koniec filmu i zaczęły wyskakiwać 'jumpscare', całą sala wybuchła śmiechem, ze mną na czele. Oczywiście byli i tacy co zakrywali oczy, i pod nosem szeptali to nie komedia. Otóż to była komedia, niskiego lotu, nie zasługująca nawet na przydział w kategorii gatunku horror, bo to nawet obok nie leżało. Podsumowując, nie dla aktorów, fabuły, czegokolwiek. Tak dla namiotu, który moim zdaniem miał najlepszą rolę, choć drugoplanową, ale rolę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones