PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743305}
4,8 23 019
ocen
4,8 10 1 23019
4,3 10
ocen krytyków
Blair Witch
powrót do forum filmu Blair Witch

Po seansie

ocenił(a) film na 6

Zero strachu... Jedynka w wiele ciekawsza i straszniejsza.. . zero pomyslow od rezysera jak przestraszyc widza no moze jeden dzwieki lamanych drzew w lesie i to wszystko. Pa

kubanczyq

Co ty wiesz o filmie? Twój umysł spowija mgła efektów specjalnych, którymi karmią dzisiejszego widza. Wróć kiedyś lub pozostań w labiryncie Transformersów i nigdy nie znajdź nici Ariadny, która prowadzi do fenomenalnych dzieł.

ocenił(a) film na 6
TheLogan

Znawca sie znalazl! Nie mow mi co mam myslec o filmie6

kubanczyq

No tak, powinienem się spodziewać niskiego progu twojej inteligencji. Świadczy to o twojej impotencji do oceniania sztuki filmowej.

Powróć teraz do "arcydzieł" typu Szybcy i wściekli, a później postaraj się znaleźć prawdziwe fenomeny.

Powodzenia.

ocenił(a) film na 6
TheLogan

Pogadaj z zona o ile masz to zobaczysz co to jest niski próg ;)

kubanczyq

Dzieciaczku, jak już wyzywasz, to pokaż trochę inteligentnej retoryki, a nie pospolitego buractwa. Mogę się mylić, bo po prostu może już jesteś taki powierzchowny i pretensjonalny. Lakonicznie: po prostu debil. Udowodnij mi, że jest inaczej, debilu. Boże, ile we mnie jest klasy, tak jechać plebsa z gracją, który posługuje się ironią na poziomie 5 latka. Taki się już urodziłem - naturalny.

ocenił(a) film na 6
TheLogan

Czlowieku przyj.ebales sie o moje zdanie na temat filmu. Zaczepiasz mnie krytukujesz, i ty mi mowisz zebym okazal szacunek... Ty chyba masz problemy z glowa wez sie czyms zjamij. Czyms bardziej pożytecznym. . polecam takie cos jak zycie. .

kubanczyq

Nie czujesz się przeciętny częstując mnie takimi ubogimi postami w konwencji plebejskiej typu "Co ćpałeś?" lub "Zmień dilera!" albo "Przejebałeś se u mnie!!!". Kompromitujesz się w moich oczach, a zyskujesz w oczach kolegów. Niech wychwalają twój majestat. Każ im klękać, niech wyznają twoje bóstwo.

Nic mi na to nie odpowiesz, bo twój umysł poddano dzisiejszej i powszechnej indoktrynacji, jaką jest telewizja i propaganda. Częstuj mnie ubogimi frazami typu "twój stary", którymi się kompromitujesz w moich oczach, a zyskujesz w oczach przyjaciół.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones