PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743305}
4,8 23 019
ocen
4,8 10 1 23019
4,3 10
ocen krytyków
Blair Witch
powrót do forum filmu Blair Witch

A Ja sie wybiorę do kina na BW, to żaden remake, tylko coś nowego, słuchajcie co mówią bohaterowie kolejnej części, szukają, dziewczyny z taś z pierwszej części, dla mnie bomba, esencja kina grozy 21 wieku, wszyscy wracają do oryginału, który wiał grozą i niepokojem, ale to była jedynka, dajmy szansę tej części, myślę, że warto, do tej pory udzielali się typowi Polacy, niezadowoleni ze wszystkiego,, że kino za drogie, że popcornu za mało, że film taki sobie, niech film wyjdzie do kim, wtedy oceńmy. Pozdrawiam

Misiek13th

Tylko że trailer właśnie sugeruje remake. Samo poszukiwanie Heather po tylu latach wydaje się... co najmniej wątpliwe logicznie. Ale ok, zobaczymy. Sam się wybieram.
Problem jest taki że BW był nie tylko bardzo dobrym horrorem, ale miało świetn marketing. Straszył także perspektywą, że to wszystko mogło wydarzyć się naprawdę. No i było surowe, naprawdę autentyczne. Tutaj już widać profesjonalne filtry i czysty, wyraźny obraz. Fani mają prawo mieć wątpliwości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones