PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743305}
4,8 23 019
ocen
4,8 10 1 23019
4,3 10
ocen krytyków
Blair Witch
powrót do forum filmu Blair Witch

Jak wielki fan The Blair Witch Project, czekałem na tą produkcję. Na pewno sam fakt, że akcja dzieje się w lesie, jest parę nawiązań do pierwszej częsci (symbole zostawiane przez tajemniczą siłę, chatka Rustina Parra, akcja dzieje się w lasach Black Hills nieopodal Burkittsville, postać odwrócona do ściany), bohaterzy rozmawiają o wiedźmie, Rustinie i dziwnych zjawiskach jakie dzieją się w tym lesie - to na pewno na +. Ale czy ratuje to jakoś film? Nie szczególnie. 3/4 filmu to latanie po lesie i darcie mordy. Podczas seansu wystraszyłem się może z 2-3 razy. Jedynka przyzwyczaiła nas, że las Black Hills jest przeklęty, dzieją się tam dziwne rzeczy ale bez przesady. W owej produkcji to jak latanie po nawiedzonym domu ze wściekłym demonem. Spodziewałem się, że ten film to będzie petarda jump-scenek, jednak nie żałuje, że wydałem na niego pieniądze. Jako fan wiedźmy lubię oglądać filmy o tej tematyce, jednak film jako straszak to zwykły przeciętniak jakich wiele jest i jeszcze powstanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones