PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743305}
4,8 23 017
ocen
4,8 10 1 23017
4,4 9
ocen krytyków
Blair Witch
powrót do forum filmu Blair Witch

Bez sensu..

ocenił(a) film na 3

Ta historia mogłaby być świetnie przedstawiona, ale za każdym razem coś im nie wychodzi. Pierwsza część była znośna, druga to według mnie śmiech na sali i dziwie się, że ktoś chciał wydać na to kasę. Spodziewałam się, że to chociaż trochę uratuje serie, ale skądże - myliłam się., Od samego początku film był nudny, nic czego nie byłoby w poprzednich częściach. Głowny bohater naiwny, że spotka swoją siostrę żywą, no proszę przecież to niemożliwe. Idą do domu, który nagle się pojawia pośród lasu i słychać głos jego siostry. Jakieś dziwne przebłyski przez okna, rodem z filmu o ufo, o ile faktycznie tak jakieś ufo nie wylądowało. Chaotycznie wszystko było przedstawione, na koniec filmu nie wiedziałam ze znajomymi co się dzieje. Tak samo jak fakt, że mieli się nie odwracać i wtedy wiedźma ich nie zabije. Laska, zamiast się ratować i nie odwracać, to robi to kiedy słyszy głos kolegi który też na pewno nie żyje wciągnięty przez wiedźmę po spojrzeniu na nią. Brak mi słów, bardzo chciałam, żeby ten film jakoś w końcu wyglądał, ale chyba się nie doczekam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones