PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743305}
4,8 23 019
ocen
4,8 10 1 23019
4,3 10
ocen krytyków
Blair Witch
powrót do forum filmu Blair Witch

ogladanie grozi paraliżem i slepotą ,powinni dopłacac za takie cos ogladanie ,nie wiadomo o co chodzi ,czemu gdzie jak ,kto co nic nie ma sensu w tym filmie,film nakręcony amatorsko lipa!!!!!!

ocenił(a) film na 6
xxxfilmen

Chyba sobie jaja robisz - przecież ten film specjalnie stylizowany jest na amatorskie nagranie, tak samo jak część pierwsza, gdzie wkręcano, że to prawdziwe zarejestrowane wydarzenia i historia autentyczna, co dopiero po latach wyszło na jaw. I dokładnie wiadomo o co chodzi - wszystko jest wręcz łopatologicznie wyjaśnione, że akcja ma miejsce w lasach Black Hills, a główny bohater to młodszy brat protagonistki części pierwszej. Samej fikcyjnej legendy wiedźmy z Blair już wyjaśniał nie będę - następnym razem zapoznaj się z całym uniwersum, doczytaj co oglądasz, i w jakiej stylistyce jest to nakręcone, bo czytanie takich bzdur to aż boli. Dopłacać to powinni za czytanie takich upośledzonych komentarzy.

Goro_Gondo

Dobre sobie ha ha Chyba sam jesteś upośledzony ocena tego filmu nie sugeruję żebyś ty miał rację....
Nie masz nawet jednego argumentu żeby zachęcić oglądającego do tego filmu Nie znasz się na filmach....

ocenił(a) film na 6
xxxfilmen

"Nie znasz się na filmach" - spoko, tylko to nie ja piszę publicznie, że film został nakręcony amatorsko (choć tak miało być, jakbyś nie wiedział) i, że nie wiadomo o co w nim chodzi, chociaż jest prosty jak konstrukcja cepa, a wszystkie rozwiązania fabularne są podane na tacy, tylko trzeba w miarę uważnie oglądać. Skoro ja się nie znam, to nie wiem, jak określić Ciebie, bo Ty nawet pojęcia nie masz, co oglądasz i w jakiej to estetyce, a potem wypisujesz takie bzdury. A gdzie ja mam mieć rację? Czy ja chwaliłem ten film albo zachęcałem do jego obejrzenia, żeby jakąś mieć? Nie. Odniosłem się tylko do głupot, które wypisujesz na temat tego tytułu. Chyba jesteś jedyną osobą w całej galaktyce, która nie kuma, o co biega w tak prostym horrorze jak "Blair Witch" - za kino ambitne to Ty lepiej się nie bierz

ocenił(a) film na 6
Goro_Gondo

I żeby nie było, ja nigdzie nie pisałem, że to dobry film, więc nie wiem, skąd wnioski, że nie mam ani jednego argumentu, by zachęcić do jego oglądania i, że nie mam racji. Przytoczyłem tylko pewne fakty na temat realizacji tego obrazu i skrobnąłem o jego fabule, żadnej opinii nie wyrażałem. Człowieku, naucz się czytać ze zrozumieniem, bo ja o czym innym, a Ty wyjeżdżasz jak zwykle z bzdurami. Nie dość, że nie zrozumiałeś samego filmu, to jeszcze mojego komentarza i odnosisz się do rzeczy, których absolutnie nie publikowałem. Pisać też zresztą nie umiesz - wiesz, co to znaki interpunkcyjne i jak je stosować? Bo od czytania Twoich farmazonów bez ładu i składu aż oczy bolą. I jeszcze insynuujesz, że ja jestem upośledzony :) . A Ty podałeś jakieś argumenty, że mnie zarzucasz ich brak? Wykrzykujesz, obrzucasz film gównem, a nic treściwego nie napisałeś, natomiast to, że film jest amatorski i nie wiesz, o co w nim chodzi to żaden zarzut. I jeszcze słynne film webowe "nie znasz się na filmach", chociaż rozmawiamy o samej stylistyce "Blair Witch" i o jego fabule, a nie samej subiektywnej opinii, więc co tu ma do rzeczy znanie się, a nieznanie? Na czym mam się nie znać, skoro tylko wyjaśniałem Ci, że ten horror specjalnie filmowano w takiej konwencji, a i to, że doskonale wiadomo, kto kim jest, czemu jest i gdzie jest. Każda lokacja i miejsce akcji zostaje zaprezentowane, motywy działań bohaterów są przedstawione, więc tylko ktoś upośledzony spyta "czemu gdzie jak kto co". Cóż - pokazałeś, kto tu się nie zna na filmach, operujesz zarzutami niezwiązanymi z dyskusją, ponadto udowodniłeś po raz kolejny, że nie masz pojęcia, co w ogóle komentujesz, bo nawet nie odniosłeś się do treści mojego pierwszego komentarza, tylko wyciągnąłeś jakieś z dupy wzięte wnioski. Posługiwanie się językiem polskim też sprawia Ci wyraźną trudność...

Goro_Gondo

@Goro_Gondo - nie ma co się rozpisywać, autor posta nie potrafi nawet sklecić logicznego, merytorycznego zdania, pod kątem filmu rzuca wulgarne epitety, nie umie sensownie uargumentować swoich zarzutów ani podać konkretów, co jest z "Blair Witch" nie tak, w którym momencie jest niezrozumiały etc. Zresztą, jak zauważyłeś, nie załapał nawet, o co chodziło w Twojej wypowiedzi, tylko jest nieogarnięty jak dziecko we mgle i jedyne, na co go stać to "haha", "chyba ty", "nie masz racji", "nie znasz się na filmach". Typowe rzucanie się osoby, który złapana na wygadywaniu bzdur i wypisywaniu kłamstw nie wie, co odpisać rozmówcy i odwraca przysłowiowego kota ogonem, a także powołuje się na nic nieznaczącą ocenę. Spójrz tylko w jego profil - randomowy oglądacz, pozbawiony dobrego gustu, którego targetem są głównie jakieś nowoczesne badziewia, komentowane w stylu "fajny film", "dobry film", "nudny film" itd. Bardziej byłby tu wskazany powrót do szkoły na dodatkowe zajęcia z języka polskiego niż oglądanie jakichkolwiek produkcji, a tym bardziej komentowanie ich w tak infantylny, prostacki sposób. Filmweb powinien takich banować.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
xxxfilmen

No to dowaliłeś...:D

ocenił(a) film na 6
Goro_Gondo

Ale jaką rację, człowieku? Czy ja pisałem coś o ocenie filmu? Ja nawet jednym słowem nie napisałem, jak go oceniam XD. Już drugi czy trzeci raz się Ciebie o to pytam i nie umiesz udzielić odpowiedzi. Czy Ciebie w ogóle nauczyli czytać ze zrozumieniem i składnie pisać? A "zasrana maruda" to możesz sobie do swojego ojca mówić, a nie do mnie. Widzę, że skoro nie masz żadnej sensownej argumentacji i nie wiesz co napisać, żeby znowu nie wyjść na osobę upośledzoną, to zaczynasz mnie obrażać - brawo. Po raz kolejny - skoro ja jestem beznadziejny, to nie wiem, jak określić Ciebie, bo punktuję Cię jak małe dziecko od samego początku, łapię na kompletnej niewiedzy, a Ty dalej brniesz w to samo i jeszcze mnie obrażasz. Nawet jakaś laska ciśnie z Ciebie bekę, że aż miło. Współczucia dla rodziny, pewnie do tej pory się wstydzą, że trafiła im się taka niedouczona, nieporadna ameba umysłowa, co zdania w języku polskim nie potrafi poprawnie napisać. Podpisać się chociaż umiesz czy stawiasz krzyżyki?

xxxfilmen

@xxxfilmen gratulacje, zarzucasz komuś pisanie głupot i wyzywasz rozmówcę od zasranej marudy, beznadziejnej osoby, choć wniosków z jego obszernej, popartej oczywistymi faktami wypowiedzi nie wyciągasz żadnych. I do jasnej cholery co ma do komentarza @Goro Gondo ocena filmu??? Możesz to wytłumaczyć? I rozczaruję Cie "znawco", ale w tej dyskusji to jedynie Ty nie masz żadnej racji ani pojęcia o filmach, a o zachowaniu jakiejkolwiek kultury, to nie wspomnę nawet, bo reprezentujesz sobą tak żałosny poziom, że nic dziwnego, że inni użytkownicy portalu mają Cię za kogoś upośledzonego. Po przeczytaniu Twoich wypocin sama mam wrażenie, że jesteś ograniczony umysłowo. Zrób wszystkim przysługę i więcej nic komentuj. A Twoja pełna wyzwisk odpowiedź zostanie oczywiście zgłoszona.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
xxxfilmen

Gdzie Cię obraziłem człowieku? Chłopie, Ty jesteś chory...odpisałem Ci, że bredzisz głupoty, to wyzywasz mnie, wyzywasz wszystkich, mówisz, że nie mam racji, choć nic takiego nie pisałem, odnosisz się do rzeczy, których nie publikowałem.... I znowu pokazujesz jak bardzo uchynięty umysłowo jesteś - piszesz do dziewczyny "To ty pomiocie szatana" i ją w ten sposób obrażasz, choć nikt nie obraził Ciebie, a przynajmniej nie na wstępie ;). Nawet na moje komentarze nie odpisujesz, bo ich nie ogarniasz, tylko mnie wyzywasz od "zasranej marudy", a Sunseadream od "pomiotu szatana"... weź się ogarnij. Każdy na Filmweb widać już wie, że jesteś upośledzony i sam gubisz się w tym, co piszesz. Nikt jej nie zapraszał, ale Tobie nikt nie kazać pisać takich bzdur i nie dziw się, że ludzie się z Ciebie nabijają. Tak w ogóle, to co to znaczy "ponieważ wyobrażacie ludzi" oraz "nikt nie wpraszał cie" - w jakim to języku jest? Bo na pewno nie w polskim. Słownik przestudiuj, a nie filmy oglądasz, których nie rozumiesz. "wynoś się z tego komentarza" - po pierwsze, to jak można się wynieść z komentarza? :D Po drugie - pieprzysz, że napisałeś po prostu swoje zdanie, ale ja również to zrobiłem i ona także, więc z czym masz problem? Skoro ona ma się wynosić "z komentarza", to Ty się wynoś z Filmweb, bo jesteś upośledzony i nikogo nie obchodzi to, że nie załapałeś tak prostego gówienka jak "Blair Witch" (tak, wiem, nie mam racji, bo Twoja jest bardziej twojsza - cytując klasyka, jakiego pewnie nie znasz, a już na pewno byś nie zrozumiał).

xxxfilmen

Słucham?! Pomiot szatana? Weź walnij baranka, masz jakiś emocjonalny problem, a słoma z butów wychodzi Ci na każdym kroku, nikt tutaj Cię nie obrażał - wypisujesz permanentne bzdury, zarzucasz filmowi to, co zostało w nim pokazane i omówione, nie znasz innych części, a na pewno nie pierwszej, od której wszystko się zaczęło. Jesteś kompletnie zielony w tej tematyce, @Goro Gondo Ci to wszystko rozpisał i zauważył, że wypowiadasz się jak osoba upośledzona, co nie jest wyzwiskiem, a Ty zamiast przeczytać uważnie, jak user bardziej zaznajomiony z serią wyjaśnia Ci reguły nią rządzące to obrażasz go i potem pie**lisz, że nie ma racji, chociaż mowy nie było jak Blair Witch ocenia, po czym płaczesz, że odpłacono Ci pięknym na nadobne. Swoją drogą, reprezentujesz niezłą wiochę, skoro używasz określeń jak "pomiot szatana" w stosunku do innych. Właściwie wyjaśniałoby to wiele - chociażby Twój ewidentny analfabetyzm lub to, że niedawno podłączono Ci w lepiance Internet, w którym nie możesz się odnaleźć i nie ogarniasz horrorów, które wręcz rażą prostotą, a do tego wyzywasz ludzi łapiących Cię na pisaniu głupot. I nie wyniosę się, nie będziesz mi rozkazywał. Albo inaczej - wyniosę się, jak wskażesz mi, w jaki sposób Cię obraziłam. Bo to, że NIE POTRAFISZ PISAĆ, to nie obraza, tylko fakt, bijący z Twoich wypowiedzi, przepełnionych błędami, literówkami czy brakiem znaków przestankowych. Tak samo jak to, że nie wiesz, o czym piszesz, bo podano Ci milion faktów na dowód tego, że się mylisz i na temat tej serii, do których ani jednym słowem się nie odniosłeś. Zgłaszaj mnie, bardzo proszę, a nawet zachęcam - przy okazji administracja może zainteresuje się "zasranym marudą", "jesteś beznadziejny" czy "pomiotem szatana" :).

xxxfilmen

hahahaahaha koleś XD Jesteś tępy jak trzonek od siekiery, zgaszono cie jak peta, rozwalono jak gnój po polu i jeszcze sie sadzisz chociaż piszesz jak niedorobiony uczeń zawodówki. Miękka faja z ciebie, oglądaj Straszny Film albo Szybkich i Wściekłych, bo nic innego nie ogarnie twoja mózgownica.

xxxfilmen

Cofnij się do podstawówki, albo jeszcze niżej, gdzie uczono podstaw języka polskiego, a potem bierz się za komentowanie filmów. Takich hipokrytów, jak ty, tutaj nie brakuje, także wśród trolli niczym specjalnym się nie wyróżniasz. Na tym etapie idź oglądaj Szybkich i wściekłych. Tam prosta fabuła, szybkie samochody. Dodasz sobie jeszcze na tapetę Ferrari i konia do woli walić możesz do telefonu.

sentence_f

Jesteś marnym Polakiem nic więcej ty mnie będziesz pouczał Co do filmu?
Same janusze filmowe nic więcej , ja kogoś obrażam a wy co robicie ?obrażacie tutaj żal że takie coś jak wy komentuje filmy

xxxfilmen

Ocena 4,8 nie wskazuje na perfekcyjnie idealny film wiec żegnam niemiłych Polaków pod tym komentarzem .

ocenił(a) film na 6
xxxfilmen

Gościu, co do tych wszystkich wypowiedzi ma ocena filmu??? Prawie 10 osób Ci tłumaczy, że wypisujesz w Internecie totalne, niczym niepoparte bzdury, jakbyś cierpiał na porażenie mózgowe i nie mają one związku z samym filmem, który jest średni. I nikt go tutaj nie zachwala, tylko każdy z Ciebie ciśnie bekę, bo czepiasz się rzeczy, KTÓRE SĄ TUTAJ WYJAŚNIONE - posłużę się sposobem pisowni sunseadream. Ja rozumiem, jakbyś zarzucał, że w "Blair Witch" używa się kamer cyfrowych, a zakłócenia są charakterystyczne dla urządzeń analogowych albo, że niektóre wątki są urwane, ale Ty nie potrafisz napisać, co Ci się tutaj nie podoba, tylko bredzisz, że nikt się nie zna i film jest słaby "bo tak" i nie wiadomo o co chodzi - powiesz łaskawie w jakim momencie? Jakiej scenie? Umiesz odpowiedzieć na jakiekolwiek pytanie, jakie Ci zadałem? Bo zadałem Ci ich z 20 i poza wyzwiskami nie otrzymałem żadnej odpowiedzi i raczej nie otrzymam. Zachowujesz się jak małpa wypuszczona z dziczy, która rzuca kamieniami i patykami w samochody albo kosmita z Marsa, co niczego nie pojmuje. I nie wyzywaj nikogo od marnych Polaków i Januszy, bo sam pokazałeś, że jesteś największym Januszem - ledwie posługujesz się rodzimym językiem, nie masz bladego pojęcia o jakimkolwiek filmie, z każdego Twojego postu bije skrajna niewiedza, a dalej rozpaczliwie wpierasz, że Ty wiesz lepiej (chociaż dosłownie gówno wiesz) i nikt nie zna się na filmach, bo ocena tej produkcji to 4,8, co nie ma żadnego związku z dyskusją - samo używanie tych słów to już Januszostwo level hard. Chłopie, weź może nie kompromituj się, bo już wystarczająco zrobiłeś z siebie dzbana, że wnet pół serwisu z Ciebie brechtać będzie. I nie mów, że ktoś Cię wyzywa, bo tylko Twoje posty są usuwane. Posłuchaj chociaż raz innych i weź słownik do ręki - dziwne, że każdego masz za marnego Polaka, Janusza, pomiot szatana, zasraną marudę, a nie potrafisz tego zapisać poprawnie i z kilometra widać, że jesteś zacofanym analfabetą, będącym tysiąc lat za murzynami. Dziwne, że tyle osób zwraca Ci uwagę, że robisz okrutne byki (grożące ślepotą), pisać nie umiesz za ch*ja, Twoich bzdur czasem rozszyfrować nie idzie, a nawet nie raczysz do tego się odnieść, tylko wyzywać umiesz. A pouczać to Cię może dziecko z podstawówki i nie pier*****, że żal, że takie osoby jak użytkownicy powyżej komentują, bo żalem to jest Twoje upośledzenie i wpisy o nim świadczące.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones