PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743305}
4,8 23 019
ocen
4,8 10 1 23019
4,3 10
ocen krytyków
Blair Witch
powrót do forum filmu Blair Witch

Warunki w kinie idealne. Poza mną na sali była jeszcze jeszcze jedna osoba więc nikt nie przeszkadzał (jak na większości horrorów w kinie). Sam film super. Świetny dźwięk. Nie wystraszyłem się chyba ani razu ale miałem ciary, szczególnie pod koniec ;) ALE wydaje mi się, że film raczej ludzi co mają sentyment do części pierwszej. Chociaż pewnie sporo takim osobom w ogóle nie przypadnie do gustu.

sArna19871118

To ciekawe, premiera i taka pustka na sali, chętnie bym się wybrał, ale obawiam się wiary robiącej sobie jaja, byłem m.in na Sinister 2 czy Obecność 2 i za bardzo nie można było wczuć się w film ;-\ ale cieszy twoja pozytywna ocena bo sam wiąże nadzieje z tym filmem ;)

ocenił(a) film na 4
rocky_filmaniak

"a co to?" "ja bym nie weszła" "no jeszcze do piwnicy idzie" itd....

ocenił(a) film na 7
rocky_filmaniak

Byłem na seansie o 12:30 to dlatego takie pustki. NA horrory wybieram jak najwcześniejsze godziny od czasu jak mi gówniarze popsuli Paranormal Activity 3.

ocenił(a) film na 2
sArna19871118

Ja myślałam, że wyjdę z siebie na "Coś za mną chodzi". Gówniary krzyczały i piszczały gdy nic się nie działo, głośno komentowały i śmiały się. Gimbusiar poniżej 17 roku życia nie powinni wpuszczać na horrory.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones