PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680709}
7,2 185 338
ocen
7,2 10 1 185338
7,4 47
ocen krytyków
Birdman
powrót do forum filmu Birdman

...to jest film uniwersalny. Jesteśmy - jako odbiorcy - jak ten tłum, przez który przedziera się bohater w gaciach. Bezradny, ośmieszony, wiedzący, że katastrofa jest za rogiem, kluczy między nami, odpychając co bardziej natrętnych. To jego cena, jego koszt popularności. My chcemy tylko trzasnąć fotkę by się pochwalić na imprezie albo na portalu.
Nie ma cię w sieci - nie żyjesz. Jesteś w sieci - żyjesz nago prezentując jaja przed wszystkimi. A przecież wszyscy chcielibyśmy być podziwianymi bohaterami i latać.
Na takiego Nortona czekałem latami. A Keaton udowodnił że jednak to prawda, że faceci starzeją się lepiej. Film bezapelacyjnie genialny, podobnie jak gra większość obsady. Oko kamery pokazało ich jak najlepiej można było.

ptosiek

potwierdzam.

ocenił(a) film na 9
ptosiek

"We share vagina" - tak chyba było :-)

użytkownik usunięty
ptosiek

I to jest to- krótko, treściwie, przekonująco i z polotem. Podzielam tę opinie. Brakowało mi takiego filmu. Jestem nim zachwycona. Uważam, ze za każdym razem, kiedy znów go obejrzę, zobaczę w nim coś jeszcze, jakąś warstwę do odkrycia, podziwiania i zastanowienia.

użytkownik usunięty

opinię*

ocenił(a) film na 10

a gdzie że*?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones