PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34769}

Barbie jako Roszpunka

Barbie as Rapunzel
6,5 9 270
ocen
6,5 10 1 9270
Barbie jako Roszpunka
powrót do forum filmu Barbie jako Roszpunka

Jakiś czas temu dałem Wróżkolandii 8 a Roszpunce tylko 6. Teraz wiem, że był to błąd.
Dialogi w Roszpunce były o wiele lepsze. Nawet akcja i muzyka były w lepszym wykonaniu.
Swoją ocenę wystawiłem zbyt pochopnie. Teraz to wiem i szczerze przepraszam. Uważam,
że Roszpunka zasługuje na lepsze traktowanie. W końcu niezła laska z niej! :)

ocenił(a) film na 8
forlan

W zupełności się zgadzam! Również nie jestem w stanie pojąć tej irracjonalnej decyzji. Osobiście od razu potrafiłam docenić to dzieło w reżyserii Owen Hurley'a. Nie rozumiem jak ludzie mogą zachwycać się filmem akcji czy dramatem, mogąc wybrać bajkę o Barbie! Powróćmy do korzeni! Nie zapominajmy o tym, co ukształtowało naszą osobowość!

Martus_07

kurczę, to jest film dla dzieci, i trzeba brać pod uwagę, czy dziecku się podoba, a nie czy "dialogi niedobre", jak dla mnie to są dzieci dla których ten film się niespecjalnie nadaje, bo Gothel i Hugo potrafią wystraszyć co wrażliwszego maluszka, ale w sumie można wtedy usiąść koło dziecka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones