PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712974}

Baranek Shaun. Film

Shaun the Sheep Movie
7,2 10 231
ocen
7,2 10 1 10231
6,9 7
ocen krytyków
Baranek Shaun. Film
powrót do forum filmu Baranek Shaun. Film

Poprzednie produkcje Aardman'a bardzo lubię i oglądam z przyjemnością a ta na pewno nie znajdzie się na mojej półce z ulubionymi filmami. Akcja jakaś bez polotu, roześmiałam się może kilka razy ale z przymusem ;).
Całość zrobiła na mnie wrażenie zlepionych na siłę kilku pomysłów.
Na pocieszenie mogę dodać, że mój ośmioletni synek bawił się świetnie.

ewa_redlarska

A gdzie oglądałaś, jeśli można spytać?

nikolazd

w Kinotece była przedpremiera w poniedziałek

nikolazd

pokaz przedpremierowy....

ewa_redlarska

Wiem, ale pytałam, gdzie. :)

ocenił(a) film na 8
nikolazd

Jak operują nazwami a nie miejscowością to znaczy że w Warszawie, bo w Warszawa to centrum świata.

Brumhilda

Zapomniałam. :D

Brumhilda

A nie, Multikino w Gdańsku ;)

ocenił(a) film na 6
ewa_redlarska

Podobne odczucie. Uwielbiam Gromita I taka animacje ale film byl raczej przecietny, fabula troche zawodzi, ale posmiac sie mozna

ocenił(a) film na 8
dabram17

A dzieci sie śmiały ?

ocenił(a) film na 6
Brumhilda

Jak to dzieci, smialy sie z byle czego

ocenił(a) film na 8
dabram17

Oj tam, sa bajki na których dzieci sie w ogóle nie śmieją.

ocenił(a) film na 8
Brumhilda

Na "moim" seansie najgłośniej śmiali się dorośli... których zresztą na sali było więcej niż dzieci :)

ocenił(a) film na 8
ewa_redlarska

A ja szczerze mówiąc właśnie "Baranka" odebrałem lepiej niż inne produkcje tego studia. Nie żeby był lepszy - ale po prostu... bardziej wyważony. Nie przesadzał z zagmatwaniem akcji, nie udawał "dorosłego" filmu, był właśnie taką miłą i lekką bajeczką nakręconą ku uciesze dorosłych i ich pociech... w tej właśnie kolejności. :)
Na seansie byliśmy z dwójką dzieci - potem się okazało, że poza nimi innych dzieci nie było. A sala rżała że hej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones