PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630310}
6,0 801
ocen
6,0 10 1 801
Balansując nad przepaścią
powrót do forum filmu Balansując nad przepaścią

David i Freya przeprowadzają się na wieś do wymarzonego domu. Ich błogie życie szybko komplikuje sprawa tajemniczej śmierci, którą zaczyna interesować się David

papae11

Mam pomysł na film o filmwebie. Ocena filmu 1.0, oddany jeden głos, a z tego co widzę, to oceniłeś go na 6.0
Także temat na fabułę już jest ;)

Demarest

Kiedy ruszają zdjęcia? Jestem ciekaw tej produkcji. Wnioskuję, że to będzie komedia, czy się mylę?

Recovery

Komedia z wątkiem kryminalnym (gdzie się podziało 5 pkt.). W 1. kolejności potrzebny scenariusz. Ja tylko rzuciłem temat. hehe

Demarest

Hahaha. Pomysł dość oryginalny, tylko czy znajdzie się chętny, który weźmie się za scenariusz? Proponuję jakiegoś administratora.

Miałem się właśnie zabierać za oglądanie tego filmu, ale skoro później mój głos i tak nie będzie miał znaczenia to nie wiem czy się tak poświęcać.

Recovery

Ja właśnie kończę go oglądać i ocena papae11 jest jak na razie dość trafna, Chyba, że nawet w końcówce nic się nieprzewidywalnego nie wydarzy, to wtedy mniej, ponieważ do 7 to nie wiem co musiałoby się stać. Reżyser raczej nie miał na tyle potencjału.

Demarest

To może na razie się wstrzymam i wrzucę sobie coś innego, bo trochę tytułów mi się ostatnio nazbierało.

Recovery

Takie słabiutkie 7 ze względu na końcówkę i muzykę.

ocenił(a) film na 6
Demarest

http://www.filmweb.pl/film/Over+kanten-2012-630310/discussion/Szkoda+czasu.+By%C 5%82by+dobry+thriller%2C+ale+ostatnia+scena+popsu%C5%82a+wszystko.,2029968

to wytłumacz Demarest mój wpis jak możesz,chodzi o końcówkę , właśnie napisałem w poście wyżej moje spostrzeżenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones