PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790542}

Avengers: Koniec gry

Avengers: Endgame
8,0 170 063
oceny
8,0 10 1 170063
7,0 45
ocen krytyków
Avengers: Koniec gry
powrót do forum filmu Avengers: Koniec gry

Właśnie dzisiaj pojawiła się informacja, że najprawdopodobniej dzisiaj wieczorem ,,Avengers: Endgame" zarobi 2 mld 789 mln 700 tys. dolarów dzięki czemu będzie najbardziej dochodowym filmem wszech czasów (na razie brakuje mu do tej cyfry 500 tys.). Oczywiście to oszustowo. I wcale nie chodzi o uwzględnienie inflacji. O tym wiem. Chodzi o to, że ,,Avengers: Endgame" to tak naprawdę 2 filmy. Kilka tygodni temu dodali kilka scen i od nowa zacząli ten film puszczać. Gdyby tego nie zrobili to film zarobiłby jakieś ponad 20 mln mniej.
Pomijając to co napisałem wyżej ja czegoś innego nie rozumiem. Wszak ten rekord ma pobić ,,Avatara". Tyle, że z Box office mojo wynika, iż ,,Avatar" nie zarobił 2 mld 789 mln tylko 2 mld 287 mln (https://www.boxofficemojo.com/movies/?id=avatar.htm). Tak wiec rekord został już pobity. O CO TU CHODZI? SKĄD TE BŁĘDNE DANE NA TEMAT ZAROBKÓW ,,AVATARA".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones