PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772805}
5,9 40 565
ocen
5,9 10 1 40565
6,9 43
oceny krytyków
Atak paniki
powrót do forum filmu Atak paniki

Popławska

ocenił(a) film na 8

Zdecydowanie najlepsza w całym filmie! Jej sposob w jaki zagrała tę rolę..świetnie jej to wyszlo. Błyskotliwa, intrygująca, kobieca, niezalezna...extra!

ocenił(a) film na 7
golkas0

Z tą niezależnością bym nie przesadzała...

ocenił(a) film na 8
golkas0

Najlepsza zdecydowanie sprzdawczyni płotów!:-) Aleksandra Pisula. Tak słodko i delikatnie mówiła "Thank you, guys":-)

golkas0

Tak ! Totalnie !! Tylko dla niej ! Ale ocena jej roli 9 a filmu 5 ..

ocenił(a) film na 3
golkas0

Popławska? Ledwo rozumiałam co mówi, straszna dykcja

beriozka87

tylko "O qrwa!"powiedziała wyraźnie i z ekspresją

beriozka87

Nie wiem na czym wy słuchacie tych filmów, ale oglądam film w telewizji na zwykłym telewizorze i wszystko zrozumiałem, co mówi Popławska.

ocenił(a) film na 8
golkas0

Popławska i jej gra oczywiście świetne, można by ją oglądać godzinami, natomiast sama postać, żeby miała intrygować? Raczej odstręczała swoim ADHD.

Jamnikova

No to chyba dobrze, nie? Bo właśnie taka miała być! Niby super laska, ale tak naprawdę nieradząca sobie z własnym życiem. Bardzo dobrze odegrała swoją rolę.

ocenił(a) film na 6
golkas0

Szkoda, że ze wszystkich dialogów przez panią Popławską wypowiedzianych zrozumiałem jakieś 30 procent. Niewyraźne mówienie to od lat istna plaga bardzo wielu polskich filmów, ale rola pani Popławskiej w "Ataku paniki" plasuje się w ścisłej czołówce niechlujnego podawania tekstów.
Ja rozumiem, iż w prawdziwym życiu bywa tak, iż miliony zwykłych Polaków wymawiają wyrazy pół-ćwierćgębkiem. Zaś arcyzrozumiale wypluwają z siebie głównie wulgaryzmy. Ale od aktorów filmowych można chyba wymagać nie tyle naturalizmu, ile takiej (wyraźnej) sztuczności, którą widz kupi jako naturalność.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones