PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836439}

Armia umarłych

Army of the Dead
5,0 24 tys. ocen
5,0 10 1 24032
4,5 12 krytyków
Armia umarłych
powrót do forum filmu Armia umarłych

Zwiastun robi dobra robote ale juz sam film ...tak wiec:

- czuc ze to kino "tv" a nie wielko-ekranowe.
- scenariusz - miał potęcjał - ale córka gównego bohatera i jej działania i 70 zmysl gdzie w vegas - w którym pokoju przebywa - nieistottna dla jej zycia jedna z milionów emigrantek z którymi wspopracowała - tego przełknąc nie mozna.
- jej wyczysczenie całego korytarza biegnacych na nia zombich +, bez zadnych onfo ze ona jest dawnym komandosem - n/c
- zombie biegnace szybciej niz helikopter - szybciej dotarli do gniazda niz ci w helikopterze n/c
- wybuch mini atomowy otworzył sejf -lol
i tak mozna by wymieniac i wymieniac.
W porownainu z np" jestem legendą" sie nie umywa.


Totalnie zmarnowany potecjał.

ocenił(a) film na 3
rtyu

Tak, Legenda z o wiele skormniejszymi srodkami osaignela naprawde wyzyny akcji i zaciekawienia fabula w porownaniu z tym. Przy czym jak tam probowali eksperymentu z innym gatunkiem zombie, z ewolucja, nadaniem im ludzkich emocji, to sie widzowie burzyli, ze nie, niepotrzebne, nielogiczne, glupie, A tu blaszany idol Snyder sciagnal i lojezugenialne, nie mamy nic przeciw. Zenada.

ocenił(a) film na 4
alisspl

Czytając was mam przed oczami 6-latków co dopiero uczą się pisać na telefonie/klawiaturze.

ocenił(a) film na 3
JALO_SZKING

Poczekaj az bedziesz starszy i zaczniesz miec klopoty ze wzrokiem, jednoroczku. Kolejny, ktory nie wie, ze ten serwis bardzo skutecznie utrudnia dostrzeganie bledow i edycje. I po was powinien byc przecinek, madrzysz sie, a sam ortografii nie znasz.

ocenił(a) film na 4
alisspl

Interpunkcja jest traktowana inaczej niż ortografia bystrzaku.

ocenił(a) film na 1
rtyu

Please nie porownuj Jestem Legenda do tego zadkiego gowna