PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=987}
7,6 48 tys. ocen
7,6 10 1 48306
7,3 23 krytyków
Arizona Dream
powrót do forum filmu Arizona Dream

cudo

ocenił(a) film na 10

Wspolpracy Kusturicy z Bregovicem ciag dalszy.
Piekny film z piekna muzyka, czego chciec wiecej.

ocenił(a) film na 8
Grail

Re: cudo
hmmm piękny film z piękną muzyką.... to bardoz ciekawe stwierdzniee i wyczerpujace. można więcej na tem temat (jedna widomości wystarczy...limitu znaków nie ma)

ocenił(a) film na 9
Ola

hej olu!!!
olu dlaczego ty sama nic nie napiszesz co????
a co do filmu to wydaje mnie rowniez wydaje sie ze muzyka jest swietna, sam film tez bardzo mi sie podobal

ocenił(a) film na 8
Kseniucha

re: hej Olu!!
Jak to nic nie piszę? Oczywiście że napisałąm. Tytuł, podopowiem Ci "Marzenia do spełnienia"

użytkownik usunięty
Ola

re ola
moze i tak, ale skoro ktos mial ochote napisac to co napisal to czemu sie czepiasz??sama napisalas odnosnie palgiatow ze lepiej napisac od siebie chocby kilka slow niz kopoiwac kogos innego , wiec tak sie stalo, czyz nie??

ocenił(a) film na 8

re: re
Bo jakoś nie uważam żeby banalne stwierdzenie "dobry film, świetna myzka" był naprawde od siebie. Z resztą już nie pamiętam o co mi wtedy chodziło tzn, co konkretnie miałam na myśli.
Co do Twojego wywodu na temat plagiatow to niestety się mylisz bo wydarzenia mają różny czas; najpierw pisałam że bezsensu jest komentować fanatastyczny film w dwóch zdaniach, a dopiero potem że plagiatowanie jest złe i lepiej napisać coś od siebie. Nie można zatem wnioskować z przesłanek, które nie istniały gdy powstał wniosek (Twojego rozumowania)