PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=549085}
6,6 112 478
ocen
6,6 10 1 112478
5,5 26
ocen krytyków
Aquaman
powrót do forum filmu Aquaman

Czy tylko mi rzuciło się w oczy, że kostiumy w tym filmie były naprawdę słabe i wyglądały mega tanio? To był naprawdę uciążliwy szczegół, bo cały film zrealizowany był świetnie pod względem wizualnym, natomiast stroje to był jakiś dramat. Ci strażnicy, którzy gonili ich po dachach sycylijskich domów wyglądali jak z Power Rangers. Brakowało tylko żeby wyskoczyli KITowcy. Podobnie odebrałem Black Mantę. Czy trzeba było przenosić ten komiczny strój 1:1 z komiksu? Maska Króla Orma w finałowej scenie naprawdę nie pozwalała mi się skupić na filmie. Wyglądała jak z wioskowego bazaru na odpust.
Naprawdę nie można było tego zrobić lepiej?

ocenił(a) film na 8
maciejdu

Wg mnie takie miały być. To jest po prostu taki styl Atlantów od Orma - mają takie plastikowe zbroje. Zauważ że ci od króla Nereusa mają inną stylistykę.

Co do Black Manta to bez sensu dawać mu coś innego. Ten hełm jest bardzo charakterystyczny w komiksach DC. Bez niego byłby jednym z non name'ów. To tak jakby Batmanowi nie dać uszy nietoperza przy hełmie. Poza tym przypomina właśnie mantę, która ma taki kształt głowy.

ocenił(a) film na 6
maciejdu

A w ogól po co te kostiumy, Amber Heard mogłaby bez niego chodzić :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones