PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=549085}
6,6 112 478
ocen
6,6 10 1 112478
5,5 26
ocen krytyków
Aquaman
powrót do forum filmu Aquaman

Tak, dla mnie chociażby to najlepszy film DCEU od lat. Przegonił nawet uwielbianą przeze mnie Wonder Woman, która była pierwszym dobrym filmem, od czasów Mrocznego Rycerza. Wiadomo, ten film według mnie do Mrocznego Rycerza startu nawet nie ma, ale napawa mnie wielkim optymizmem, że kolejne tytuły DC mogą być na podobnym lub nawet lepszym poziomie. Jako fan DC jestem pod wrażeniem efektów, którą są obłędne i pod wodą wyglądają nieziemsko i bardzo podobała mi się gra aktorska Amber Heard (która powiedzmy sobie szczerze, że do wybitnych aktorek nie należy) ale w tym filmie naprawdę dała radę. I wreszcie zagościł ten długo przeze mnie wyczekiwany humor, który nie został wciśnięty tak bardzo chamsko, jak np. w filmie "Thor: Raganrok", w którym po prostu był przesyt tego "humoru". Tutaj jest go trochę i naprawdę można się niekiedy uśmiechnąć lub zaśmiać. Na ogromnym ekranie robi wrażenie i polecam każdemu wybrać się do kina, póki jeszcze go grają. I także wierzę, że kolejne tytuły, które szykuje nam Warner Bros w tym roku ("Shazam" i "Joker") będą stały na dobrym poziomie.

ocenił(a) film na 8
Vito36

Mam takie samo zdanie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones