PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700711}
5,7 85 510
ocen
5,7 10 1 85510
4,0 5
ocen krytyków
Annabelle
powrót do forum filmu Annabelle

Trzyma poziom.

ocenił(a) film na 7

Mocno przewidywalny, zwłaszcza w środku filmu. Sceny, typowe straszaki, nie są wyjątkowo
odkrywcze, a niezdarność głównej bohaterki (tu się przewróci, tam coś upuści) czasem, bardziej
niż dramatyzmu nadaje komiczności. Film dobrze buduje napięcie i widać przy nim robotę osoby
po części odpowiedzialnej za Dead Silence i trzecią część laleczki Chucky. Jako fan gatunku
staram się do każdego horroru podchodzić osobno, nie patrząc przez pryzmat tysięcy innych
pozycji. Może dlatego też nie rażą mnie często powtarzające się w różnych produkcjach motywy
dziecka, jako obiektu pożądania ducha, tudzież demona; Lalka jako nośnik tego właśnie stwora,
czy wszechwiedząca, czarnoskóra osoba (seria oszukać przeznaczenie, matrix itp). Annabelle
od początku do końca trzyma niezły poziom i myślę, że gdyby wyszła parę lat temu zrobiłaby
niemałe zamieszanie. Dziś jednak wszyscy wiedzą czego się spodziewać po horrorze, kiedy tak
naprawdę wystarczy obejrzeć 7 dowolnych pozycji, żeby wiedzieć co czeka nas w następnych.

ocenił(a) film na 7
TheLarry15

tez mam podobne odczucia. jednak mimo przewidywalnosci i niezdarności glownej bohaterki, film ogladalo sie przyjemnie.

ocenił(a) film na 6
TheLarry15

Nie jest zły ale do mojej ukochanej DEAD SILENCE bardzo mu daleko, niestety.

ocenił(a) film na 7
monster88

Dead Silence też miał swoje niedoskonałości, ale faktem jest, że to pierwszy od dawna horror z motywem lalki, który mnie bardzo pozytywnie zaskoczył.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones