PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756360}

Annabelle: Narodziny zła

Annabelle: Creation
6,2 66 436
ocen
6,2 10 1 66436
6,0 6
ocen krytyków
Annabelle: Narodziny zła
powrót do forum filmu Annabelle: Narodziny zła

Lepsze od jedynki, szkoda tylko, ze dopiero po 30-40 minutach zaczyna się coś dziać. Przedtem wieje nudą.
Jest kilka słabszych momentów, ale są one wprowadzeniem do tych najstraszniejszych (np. zabawa Lindy tą wyrzutnią z kulką. Na początku śmieszne lecz wynikła z tego jedna z najstraszniejszych scen w filmie). Ogólnie po tym wspomnianym początku, nie da się nudzić- Annabelle straszy. Podobała mi się scena gdy dziewczynka się wykręca oraz śmierć tego faceta (zapomniałam jak się nazywał).
Nie pasowała mi jednak postać siostry zakonnej- aktorka trochę nie pasowała, ale zagrała dobrze.
Bardzo fajnym smaczkiem było zakończenie filmu sceną z jedynki. Wszystko się poukładało w ten sposób.

Mam jeszcze pytanie dla tych co oglądali: dlaczego mama tej zmarłej dziewczynki od tylu lat nie wstawała? Coś jej dolegało? Depresja?

ocenił(a) film na 8
lew2000

No tak pewnie depresja po smierci corki.

lew2000

Przecież została sparaliżowana przez demona

ocenił(a) film na 6
Koobecaf123

Demon chyba tylko wydrapał jej pół twarzy, bo wydaje mi się, że po ataku była w stanie przynajmniej po części się podnieść. Też zastanawiałam się co jej się stało. Przez depresję nie chodzi od 12 lat? Jakoś trudno mi w to uwierzyć...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones