PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596817}

Angry Birds Film

The Angry Birds Movie
6,5 40 554
oceny
6,5 10 1 40554
3,7 7
ocen krytyków
Angry Birds Film
powrót do forum filmu Angry Birds Film

angry birds 7/10

ocenił(a) film na 7

idealny film dla milosnikow gierki, swietnie zrobiona historia, genialna animacja.
Jedyny minus ze....nie jestem zwolennikiem tej gierki i troche mnie to powstrzymuje od wyzszej oceny, ale przyznac musze, ze dzieciarnia w kinie miala mnostwo radochy, na koniec nawet bili brawo.
Film troche za brutalny jak dla bardzo malych dzieci, ale dla tych co juz pogrywwaja w gierkie jest to przednia zabawa

ocenił(a) film na 7
dabram17

No taką recenzję to ja rozumiem. Ktoś nie lubi, ale może się odnieść do tego co widzi nie przekreślając od razu wszystkiego.
Napisz jak możesz, na czym dokładnie polegała na brutalność.? Na obijaniu świń czy było coś więcej?
Dzięki wielkie,

ocenił(a) film na 7
pawel_baloo

dokladnie, obijanie swin, wysadzanie ich w powietrze, sam fakt ze bohaterowie-ptaki sa pociskami procy ... bardzo male dzieci ktore nie mialy doczynienia z gra moge miec problem zrozumienia takiego typu 'brutalnosci'. Na szczescie nie ma krwi...hehe

ocenił(a) film na 7
dabram17

Rozumiem. To upraszcza sprawę, syn pójdzie, córka zostaje w domu.

ocenił(a) film na 7
pawel_baloo

większa brutalność jest codzień w wiadomościach

ocenił(a) film na 7
mat_31

Dzieciaki mają zakaz oglądania faktów.
A mogę to egzekwować ze 100% skutecznością, gdyż nie mam telewizora.

ocenił(a) film na 6
pawel_baloo

Jest jeszcze komputer :)

użytkownik usunięty
dabram17

Było też parę podtekstów. A jeden naprawdę wyraźny :D

dabram17

brutalność ? oglądałeś Kosmiczny mecz? za czasów mojej podstawówki każdy to oglądał i na nikogo źle to nie wpłynęło. Tutaj ta "brutalność" jest przedstawiona w tak pieszczotliwy sposób, że aż trudno mówić o niej samej w sobie. Kuzyn kiedyś żartował, że w szachach też jest przemoc, bo zbija się figury
pozdr.

ocenił(a) film na 7
Utajniony

haha, ok, tez prawda, brutalnosc jest umowna i ogladanie takich filmow zalezy wylacznie od decyzji rodzica i wrazliwosci dziecka

dabram17

zgadzam się w stu procentach

dabram17

to jest film polityczny ale pewnie tego nie dostrzegasz....

ocenił(a) film na 7
Dante87

aaaa....musze raz jeszcze obejrzec zeby to zrozumiec....ma to sens

ocenił(a) film na 7
dabram17

Pełna zgoda. Aż byłem zaskoczony - spodziewałem się totalnej żenady, przekucia gry w film 1-do-1... a tu proszę! Moim zdaniem można oglądać ten film nie znając gry i też będzie zabawa. Jestem pod wrażeniem roboty scenarzystów, wybrnęli z zadania na 5+ albo i lepiej. Film fajny, dzieciaki zachwycone, a tata zadowolony - czego chcieć więcej.
Jedno czego się spodziewałem... i nie zawiodłem się, to poziom techniczny - animacja kosmiczna, tekstury rozbiły bank.

Ja wiem, że to "film dla dzieci", ale wybitnie dobry. Za rok, dwa będziemy go oglądać co roku na jakieś święta... pewnie Wielkanocy. :) Jak "Kevina".

dabram17

Po opiniach w sieci spodziewałem się dosłownie bagna, ale jako że nie miałem co oglądać, to zobaczyłem to i muszę przyznać szczerze, że zaskoczył mnie pozytywnie. Wstawki humorystyczne (których było całkiem sporo) okazały się trafiać w me gusta bardziej niż w Zootopii (wszyscy gadali o tej scenie z leniwcami, jaka to ona zabawna i że dla niej pójdą 2-gi raz, mnie zaś wcale to nie ruszyło).

Oceny:
Angry Birds - 6,9/10
Zootopia - 8.9/10

Angry Birds spisują się IMO lepiej jako komedia i jest to dobry wybór na jakiś domowy rodzinny seansik.

dabram17

5/10 - kilka śmiesznych akcji na początku, później nudnawo. Nie zdziwię się jeżeli powstanie 2 a nawet 3 część. Chyba już za dużo było podobnych produkcji, stąd ta 5.

ocenił(a) film na 8
Hitman21

Broda, kolonizacja, splądrowanie. Tu łatwiej się doszukać podtekstów niż w Matrixie ;)

nyczek

Podteksty, podtekstami, film był średni.

ocenił(a) film na 6
dabram17

Myślę, że nawet jeśli nie grało się w grę film może się podobać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones